Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Jena – Bayreuth İddaa Tahmini 16.03.19

Jena – Bayreuth İddaa Tahmini 16.03.19

Almanya easyCredit BBL 24.hafta mücadelesinde Jena Cumartesi saat 22:30’da Bayreuth ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 170.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 171.5 olarak belirlemiş.

Jena 23 maçın ardından 5 galibiyet çıkarabildi ve düşme hattının hemen 1 maç üstünde tehlikeli sularda yer alıyorlar. Evlerindeki 11 maçtan sadece 3 tanesini kazanabildiler ve lig standartlarının altında bir skor ortalamasına sahipler, evlerinde oynadıkları maçlarda ortalama 79 sayı üretebiliyorlar. Son 2 iç saha maçlarında da 170 limitinin altında skorlar izlemiştik.

Bayreuth ise bu sezon beklentilerin altında kalan takımlardan biri. 11 galibiyetle 11. sıradalar ve averajla play-off yarışının gerisindeler. Şampiyonlar Ligi ve BBL’de oynadıkları son 3 deplasman maçlarından ikisinde düşük skorlar izlemiştik, bu maçlarda sırasıyla 154 ve 156 sayı izlemiştik.

Jena evinde de oynasa skor üretimi konusunda kısır bir takım, 80 sayıları bile zor buluyorlar genelde. Diğer taraftan tempoyu da olabildiğince düşürüp zaman zaman savunmayı sertleştiriyorlar. Bayreuth’un da son deplasman maçlarında düşük skorlar çıktığını düşündüğümüzde bu maçta zaman zaman sertliğin ön planda olacağını ve temponun BBL standartlarının altında kalabileceğini söyleyebiliriz. Bu nedenle de tercihim alt seçeneği olacak.

İddaa Oranı: ALT (170.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ALT (171.5) / 1.74
Güven İndeksi: 7/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Euroleague basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Gran Canaria – Olympiakos İddaa Tahmini 21.03.19

Turkish Airlines Euroleague 28.maç gününde Gran Canaria Perşembe saat 23:30’da Olympiakos ile karşılaşacak. İddaa deplasman …