Anasayfa / İddaa Tahminleri / Juventus Utena – Mazeikiai İddaa Tahmini 18.09.23

Juventus Utena – Mazeikiai İddaa Tahmini 18.09.23

Litvanya Ligi mücadelesinde Juventus Utena Pazartesi günü saat 18:50’de Mazeikiai ile karşılaşacak. intobet toplam sayı limitini 166.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Juventus geçen sezon olduğu gibi yeni sezonda da ligi ilk 8 takım arasında tamamlamaya çalışacak. Yeni koçları Kostic yönetiminde kadrolarını da geliştirdiklerini belirtelim. Lublin’den Scoochie Smith, Nevezis’den Marius Valinskas, Czarni’den Brae Ivey, Evaldas Saulys, Hamburg’dan Ryan Taylor, Jamison Overton, Quimper’den Ivan Vranes takımın öne çıkması beklenen isimleri konumundalar. 

Ligin yeni takımlarından birisi olan Mazeikiai yeni koçları Kiltinavicius yönetiminde kadrosunu güçlendirmeye çalıştı, hedefleri elbette ilk sezonlarında ligde kalıcı olabilmek. Chauncey Collins, Caleb Huffman, Andris Misters, Arturas Jomantas, Martynas Paliukenas, Daniel Dolenc, Giedrius Staniulis takımın öne çıkması beklenen isimleri. Ancak açıkçası sadece 2 Amerikalı oyuncuyla ve bu kadroyla ligde kalmaları zor görünüyor.

İki takım arasında bir siklet farkı olduğunu söylemek yanlış olmaz. Juventus hazırlık döneminde de iyi durumda olduğunun sinyallerini vermişti. Son maçlarında dişli rakiplerinden Jonava karşısında tam anlamıyla şov yapmışlar ve 78-108 gibi dikkat çekici bir skorla kazanmışlardı. Bu maçta da zayıf rakipleri karşısında üretimde sorun yaşamayacaklarını, yüksek tempoda Smith, Valinskas, Ivey, Taylor, Overton gibi isimler liderliğinde kazanırken bizlere bol skorlu, keyifli bir maç izletecelklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: ÜST (166.5) – 1.71
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Litvanya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Lietkabelis – Pieno Zvaigzdes İddaa Tahmini 25.09.23

Litvanya Ligi mücadelesinde Lietkabelis Pazartesi günü saat 18:50’da Pieno Zvaigzdes ile karşılaşacak. intobet misafir takım …