Anasayfa / İddaa Tahminleri / Juventus Utena – Nevezis İddaa Tahmini 25.04.22

Juventus Utena – Nevezis İddaa Tahmini 25.04.22

Litvanya Ligi mücadelesinde Juventus Utena Pazartesi saat 18:50’de Nevezis ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 169.5 olarak açıklamışken Rexbet ise limiti 171.5 olarak belirlemiş.

Juventus 4. sıra için iddiasını sürdürüyor ve kalan 2 maçını kazanması durumunda Jonava ne yaparsa yapsın 4. sırayı kapıp play-off’a ev sahibi avantajı ile başlayan taraf olacaklar. Son 5 maçlarında inişli çıkışlı performanslar sergilerken 3 tanesinde bizlere yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izletmişlerdi. Son olarak da konuk oldukları Siauliai’yi 91-94 ile geçtiklerini görmüştük. Bu maçta Gustys 19 sayı, 7 ribaund, 4 asist ve Miller 14 sayı, 4 ribaund ile galibiyeti getiren başlıca isimler olmuşlardı. 

Nevezis ise kalan 2 maçına sadece formalite için çıkacak. Ligden düşme ihtimalleri birkaç hafta önce ortadan kalktı ve play-off şansları da kalmadı. Son 2 maçlarında da sonuçtan bağımsız olarak yüksek tempoda bol skorlu maçlar izletmişlerdi bizlere. Sırasıyla Prienai’yi deplasmanda 86-97 ile geçerken son maçta ise içerde Jonava’ya 88-92 ile kaybetmişlerdi. Savunmayı iyice boşladıkları bu maçlarda Smajlagic, Sylla, Valinskas, Kuksiks gibi isimlerle atarak ayakta kalmaya çalıştıklarını gördük. 

İki takım adına farklı hedeflerin yer aldığı bir maç. Juventus kazanarak 4. sıra şansını son maça taşımak istiyor. Nevezis için ise sadece formalite maçı olacak. İki takımın da son haftalarda tempolarını yukarı çektiklerini gördük. Diğer taraftan play-off ve düşme hattı ile iddiası kalmayan Nevezis savunmayı iyice boşlamış durumda, oyuncular artık istatistik yapma peşinde. Dolayısıyla da Juventus karşısında direnmeleri zor, sadece atarak maça renk getireceklerdir ve bu da bizim daha yüksek skorlu bir maç izlememizi sağlayacaktır. Çünkü Juventus zaten Gustys ve Miller ikilisinin liderliğinde 90 sayılara ulaşabilen bir takım. Tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (169.5) – 1.54
Rexbet Oranı: ÜST (171.5) – 1.88
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Vaqueros de Bayamon – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 17.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Vaqueros de Bayamon Salı günü saat 03:00’da Piratas de Quebradillas ile …