Anasayfa / 2023 FIBA Dünya Kupası / Kamerun – Güney Sudan İddaa Tahmini 03.07.22

Kamerun – Güney Sudan İddaa Tahmini 03.07.22

Ruanda’nın ev sahibinde düzenlenen fanusa oynanacak 2023 FIBA Dünya Kupası Afrika elemeleri B grubu 6. maç gününde Kamerun Pazar günü saat 22:00’da Güney Sudan ile karşılaşacak. Rexbet Kamerun lehine 12.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Kamerun son yıllarda kıtanın düşüşte olan, artık vasat takımlar arasına adını yazdırmış ekiplerinden birisi. Nitekim bu grupta da 5 maçtan sadece birini kazanabildiler ve bu maçı kazanarak rakibi Ruanda’nın kaybetmesini bekleyecek. Eğer ikisi de kaybederse Kamerun tur atlayacak ikili averajı daha iyi olduğu için. Bu pencerede hiç iyi görüntü vermediler, önce Tunus’a 11 sonra da denk rakipleri Ruanda’ya 7 sayı farkla yenilmişlerdi, tek artıları ikili averajı koruyabilmeleriydi.

Sudan ise Afrika Kupası ile başladığı çıkışını burada elemelerde de sürdüren, çok formda ve istikrarlı bir ekip. Bu gruptaki 5 maçlarını da kayıpsız tamamladılar ve grup lideri olarak ikinci tur biletini garantilemiş durumdalar. Bu maçlarda rakiplerine ortalamada 10 sayı farkla üstünlük kurduklarını belirtelim. Bu pencerede ise önce fanusun ev sahibi Ruanda’yı 10, sonra da güçlü rakipleri Tunus’u 14 sayı farkla geçmişlerdi. 

İki takım arasında net bir kalite ve seviye farkı var. Sudan artık kıtanın etkili ve kaliteli takımlarından biri. u grupta 5’te 5 yaparak da bunun altını çizdiler zaten. Kamerun ise zayıf ekiplerden biri. Bu maçı kaybetseler de eğer Ruanda da kaybederse ikinci tur biletini kapacaklar, bu nedenle de kafaları nispeten rahat olacak. Sudan’ın formda ve agresif performansı karşısında fazla direnemeyeceklerini, handikapta kalamayacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Rexbet Oranı: MS 2 (-12.5) – 1.85
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

İspanya – Litvanya İddaa Tahmini 16.08.22

Hazırlık Maçları kapsamında İspanya Salı günü saat 20:30’da Litvanya ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın lehine …