Anasayfa / 2023 FIBA Dünya Kupası / Kamerun – Ruanda İddaa Tahmini 02.07.22

Kamerun – Ruanda İddaa Tahmini 02.07.22

Ruanda’nın ev sahipliğinde organize edilen fanusta oynanacak olan 2023 FIBA Dünya Kupası Afrika elemeleri B grubu 5. maçında Kamerun Cumartesi günü saat 19:00’da Ruanda ile karşılaşacak. Rexbet toplam sayı limitini 138.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Kamerun eskisi gibi kıtanın güçlü takımlarından biri değil artık. Nitekim grupta da ilk 4 maçlarından sadece birini kazanarak bunu doğruladılar zaten. Buna rağmen halen 2. tur biletini kapma konusunda avantajlı konumdalar. Kazanırlarsa zaten direkt olarak bileti cebine koyacaklar, yok eğer kaybederlerse 12 ve üstü fark yememeleri de son maçlara avantajlı başlamalarını sağlayacak 2. tur bileti yolunda. Bu penceredeki ilk maçlarında dün güçlü Tunus’a karşı hücumda çok zorlamnmışlar ve 65-54 ile kaybetmişlerdi.

Fanusun ev sahibi konumundaki Ruanda ise ilk maçında tıpkı Kamerun gibi üretim anlamında sınıfta kalmış ve güçlü Sudan’a 63-73 ile kaybetmekten kurtulamamıştı. Şuana kadar 4 maçtan 0 çektiler ve bu maçı kazanmaları hatta mümkünse minimum 13 farkı yakalamaları gerekiyor ki son maçı hem onlar hem de Kamerun kaybederse ikili averajda üstünlük kurup 2. tur biletini kapabilsinler. 

Açıkçası iki takımın birbirinden ciddi anlamda farklı olduğunu, birinin diğerine önemli bir üstünlük kurabileceğini düşünmüyorum. İki ekip de bu penceredeki ilk maçlarını kayebttiler ve bunu yaparken biri sadece 54 diğeri ise sadece 63 sayı üretebilmişti. Bu maçta da birden bire hücumda skor patlaması yaşanacağını düşünmüyorum. Aksine iki takımın da 70 bareminin altında kalacağını öngörüyorum ve bu nedenle de tercihim toplam baremden alt seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ALT (140.5) – 1.54
Rexbet Oranı: ALT (138.5) – 1.85
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

İspanya – Litvanya İddaa Tahmini 16.08.22

Hazırlık Maçları kapsamında İspanya Salı günü saat 20:30’da Litvanya ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın lehine …