Anasayfa / İddaa Tahminleri / Karadağ – Yeni Zelanda İddaa Tahmini 03.09.19

Karadağ – Yeni Zelanda İddaa Tahmini 03.09.19

Dünya Kupası 4.gün mücadelesinde Karadağ Çarşamba saat 11:00’da Yeni Zelanda ile karşılaşacak. Bets10 Yeni Zelanda lehine 8.5 handikap belirlemişken İddaa henüz bu maça oran açmamış.

Karadağ ilk maçta da Yunanistan karşısında gösterdi ki turnuvanın en zayıf Avrupa temsilcisi konumundalar. Evet Yunanistan madalya adaylarından biri ve çok güçlüler ama yine de onlar karşısında oynadıkları vasat basketbol kabul edilebilir seviyede değildi. Dubljevic ve Vucevic gibi iki kaliteli uzundan neredeyse hiç faydalanamadılar ve sadece 60 sayı üreterek 25 sayı fark yediler.

Yeni Zelanda ise ilk maçta güçlü ve tecrübeli Brezilya karşısında iyi iş çıkardı ve beklendiği gibi kolay pes etmedi. Hatta Webster liderliğinde maça iyi başlayıp ilk yarıyı da önde tamamlamıştı. Rotasyonlarını biraz daha derinleştirebilseler Brezilya’ya son topa kadar kafa tutabileceklerdi ama nefesleri yetmedi ve 8 sayı farkla kaybettiler. Şimdi şanslarını devam ettirebilmek için kazanmak zorundalar.

Karadağ ilk maçta Yunanistan karşısında hiç varlık gösterememişti ki bana göre mental olarak da o mağlubiyet turnuvayı bitirmelerine neden olacak. Zaten kısa rotasyonları sınırlı ve Yeni Zelanda’nın baskılı sert savunmaları karşısında da organize olmakta çok zorlanacaklarını düşünüyorum. Yeni Zelanda tıpkı Brezilya karşısında olduğu direnecektir ki bu sefer karşılarında denk bir rakipleri var, handikapta kalmalarını bekliyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 (+8.5) / 1.47
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Phoenix Suns – Dallas Mavericks İddaa Tahmini 13.08.20 (Basket Guru)

NBA‘de Batı’nın en formda takımlarından Phoenix Suns, Perşembe saat 23:00’da Dallas Mavericks ile karşılaşacak. Hem …