Anasayfa / Adriyatik Ligi / Kızıl Yıldız – KK Krka İddaa Tahmini 28.03.22

Kızıl Yıldız – KK Krka İddaa Tahmini 28.03.22

Adriyatik Ligi 24. hafta mücadelesinde Kızıl Yıldız Pazartesi saat 19:00’da KK Krka ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takımın toplam sayı limitini 64.5 olarak açıklamışlar. 

Sırp ekibi geçen sezon olduğu gibi bu sezon da şampiyonluğun en güçlü adaylarından biri. 21 maçlarından 19 tanesini kazandılar ve en güvendikleir silahları kuşkusuz disiplinli savunmaları, ortalama 71 sayıya izin verdiler şuana kadar. Son 2 maçlarında da rakipleri düşük skorlarda tuttuklarını görmüştük. İki deplasman maçında da Cibona ve Alba’yı 74’er sayıda tutmuşlardı. Hücumda ise düşük tempoda oynadıkları için kendi skor potansiyelleri de limitlerinin altında kalıyor genelde. 

Krka ligin en zayıf halkası konumunda, 21 maçtan sadece 4 tanesini kazanabildi ve puan tablosunun son sırasına demir atmış durumda uzun bir süreden beri. Hücum tarafında ciddi sıkıntıları olduğunu biliyoruz, ortalamada sadece 70 sayı üretebiliyorlar. Son 2 maçlarında ise bu ortalamanın bile altında kalarak ne kadar kötü durumda olduklarını kanıtlamışlardı. Sırasıyla Borac deplasmanında 68 ve konuk ettikleri FMP karşısında sadece 60 sayıda kalmışlardı. 

İki takım arasında net bir kalite ve seviye farkı var. Ancak açılan handikaplar biraz riskli, bu nedenle de taraf bahsine girmeyeceğim. Kızıl Yıldız’ın ne kadar iyi bir savunma takımı olduğun biliyoruz ve Krka’nın da üretimde kısır bir takım olduğunu son maçlarda çok daha net anlamış olduk, 70 sayıları bile görememişlerdi. Zorlu Belgrad deplasmanında da Sırp ekibinin disiplinli savunması karşısında 65 baremini geçebileceklerini öngörmüyorum. 

İddaa Oranı: Deplasman ALT (64.5) – 1.63
Bets10 Oranı: Deplasman ALT (64.5) – 1.75
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL iddaa tahmin ve analizleri

Hamburg Towers – Telekom Bonn İddaa Tahmini 20.05.22

Almanya easyCredit BBL play-off serisi 3. maçında Hamburg Towers Cuma günü saat 20:00’da Telekom Bonn …