Güncel
Anasayfa / İddaa Tahminleri / Kızıl Yıldız – Zenit İddaa Tahmini 19.02.21

Kızıl Yıldız – Zenit İddaa Tahmini 19.02.21

Turkish Airlines Euroleague 25. hafta mücadelesinde Kızıl Yıldız Cuma saat 22:45’de Zenit ile karşılaşacak. İddaa ev sahibi lehine 4.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 3.5 olarak açıklamış.

Kızıl Yıldız bu sezonun hayal kırıklıklarından biri, sezon içerisinde yaptıkları koç ve kadroda yaptıkları değişiklikler de onlara pek olumlu yansımadı ve şuanda 7-16’lık serileriyle play-off şanslarını matematiksel olarak olmasa da sahada oynanan basketbol açısından net olarak kaybetmiş durumdalar. Son iç saha maçlarında tam kadro olmalarına rağmen denk rakiplerinden Asvel’e direnmişler ama 3 sayı ile yenilmişlerdi. Ayrıca takımdaki covid pozitif vakaların etkisiyle bu maça önemli eksiklerle çıkacaklar. Colom, Hall, Nnoko, Reath ve Walden artı takımdan ayrılmak istediğini resmi olarak ileten O’Bryant forma giyemeyecekler.

Zenit ise ligin kalbur üstü takımlarından biri bu sezon. 13-9’luk dereceleriyle, rakiplerinden 2 maçları eksik olmasına rağmen play-off potasına girmiş durumdalar. Ayrıca deplasman karnesi konusunda da ligin en iyi takımlarından biri konumundalar, 14 maçtan 8 tanesini kazandılar evden uzakta. Ancak son 4 deplasman maçlarını üst üste kaybettiler ve bir düşüş trendine girmiş durumdalar, onlar da buradan çıkmak için bir reaksiyon galibiyeti arıyorlar. Son olarak VTB sahnesinde deplasmanda güçlü rakipleri CSKA’yı 3 sayı ile geçerek da bunu aldılar aslında, çıkışa geçmelerini bekliyorum. Sakatlıkları bulunan Khvostov ile Poythress’ın durumları maç saatinde belli olacak.

İki takım arasında zaten bir kalite farkı vardı, şimdi Kızıl Yıldız’da neredeyse takımın yarısının eksik olduğunu, özellikle Walden, O’Bryant, Colom gibi oyunun gidişatını değiştirecek isimlerden faydalanamayacaklarını düşündüğümüzde bu maçta kendi sahalarında olmalarına rağmen işlerinin çok zor olacağını düşünüyorum. Play-off sıralamasında yukarılara tırmanmak isteyen Zenit, evden uzakta üst üste 5. kez kaybetmeyecektir, ekstra konsantre oynayacaktır ki rakibi de bu kadar eksik yakalamışken düşük handikapı da aşmakta sorun yaşamalarını beklemiyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-4.5) – 1.40
Bets10 Oranı: MS 2 (-3.5) – 1.45
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

yunanistan ligi basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Ionikos – Lavrio İddaa Tahmini 07.03.21

Yunanistan Ligi 16. hafta mücadelesinde Ionikos Pazar saat 21:00’da Lavrio ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın …