Güncel
Anasayfa / Adriyatik Ligi / KK Krka – KK Split İddaa Tahmini 18.03.24

KK Krka – KK Split İddaa Tahmini 18.03.24

Adriyatik Ligi 23. hafta mücadelesinde KK Krka Pazartesi günü saat 20:00’da KK Split ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de Rexbet toplam sayı limitini 159.5 olarak açıklamışlar. 

Sloven ekibi bu sezonun zayıf halkalarından birisi. Çıktıkları son 4 maçlarının tamamını kaybettiler ve bu nedenle de 4 galibiyetle kaldılar, Mornar Bar ile beraber son 2 sırayı paylaşıyorlar. Buradan çıkabilmek için en yakın rakipleri ile aralarında 3 galibiyetlik fark var, 1 maçları da eksik onlara göre. Evlerindeki son maçlarında Mega karşısında beklenenden iyi direnmişler, etkili bir hücum performansı sergileleseler de savunmada sınıfta kalarak 91-106 ile kaybetmişlerdi. Geçen hafta da güçlü Kızıl Yıldız’dan Belgrad’da 110 sayı yemişler, sadece 57 sayı üretebilmişlerdi…

Split ise bu sezon play-off potasını zorlayan ekiplerden birisi, son 3 maçlarından ikisini kaybetmiş olmalarına rağmen topladıkları 10 galibiyetle halen yarışın içindeler, 8. sıradan sadece 1 galibiyet uzaktalar ve bir maçları da eksik. 8 Mart’taki son maçalrında konuk ettikleri bir diğer düşme adayı Mornar Bar’ı 87-75 ile geçmişlerdi. Eski dost Shorter, Perkovic, Funderburk ve Sullivan takımın önemli silahları konumundalar. 

İki takım arasında kalite ve siklet farkı fazla demek haksızlık olur Krka’ya. Ama puan tablosundaki durumlarına bakınca işlerin yolunda gitmediği de bir gerçek. Split deplasmanda olduğu için ve Krka’nın şiddetle galibiyete ihtiyacı olmasından dolayı güven vermiyor açıkçası. Diğer yandan iki takımın da son maçlarda tempoyu ne kadar sevdiklerini biliyoruz. Bu maçta da hücum performanslarına ve savunmadaki zaaflarına güvenerek öncelikli tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (159.5) – 1.69
Rexbet Oranı: ÜST (159.5) – 1.85
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İtalya Serie A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Pesaro – Pistoia İddaa Tahmini 13.04.24

İtalya Lega Basket Serie A 27. hafta mücadelesinde Pesaro Cumartesi günü saat 21:30’da Pistoia ile …