Anasayfa / İddaa Tahminleri / KK Sencur – KD Ilirija İddaa Tahmini 08.05.24

KK Sencur – KD Ilirija İddaa Tahmini 08.05.24

Slovenya Ligi çeyrek final serisi 2. maçında KK Sencur Çarşamba günü saat 21:30’da KD Ilirija ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişler. 

Sencur normal sezonu 5. sırada tamamladı. Bu nedenle de seriye dezavantajlı başladı. Ancak bu onlara geri adım attırmadı ve ilk maçlarını deplasmanda olmalarına rağmen etkili bir savunma performansı sayesinde 67-75’lik skorla kazanmayı başardılar.  O maçta Malovcic 18 sayı, 15 ribaund ile yıldızlaşırken, Cibej 14 sayı, Ozegovic 11 sayı, 4 ribaund ve Dapa 10 sayı, 6 ribaund ile galibiyeti getiren diğer isimlerdi. 

Ilirija ise ligi 4. sırada tamamlamıştı,rakibinin bir adım önünde yani. Bu sayede de seriye saha avantajı ile başlamışlardı ama daha ilk maçtan rakibin sert savunması karşısında çözüm üretememişler ve bu nedenle de 67-75 ile kaybetmişler, saha avantajını da rakibe teslim etmişlerdi. O maçta Macura 18 sayı, 7 ribaund ve Arslanagic 13 sayı, 7 ribaund ile direnen başlıca isimlerdi ama takım arkadaşlarından skor anlamında yeterli desteği alamamışlardı.

İki takım arasında bir denklik olduğunu normal sezonda da gördük, biri 4. diğeri 5. sırada tamamlamıştı normal sezonu. Ancak bu denkliği ilk maçta Sencur bozmuş oldu deplasmanda kazanarak. Şimdi saha üstünlüğü onlarda ve artık evlerindeki bu maçı kazanırlarsa turu geçip yarı final biletini kapacaklar. Bu motivasyonla ve ilk maçı kazanmanın moraliyle evlerinde, taraftarları önünde de hata yapmayacaklarını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.65
intobet Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.90
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa Pro A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

LDLC Asvel Villeurbanne – Paris Basketball İddaa Tahmini 30.05.24

Fransa Betclic ELITE Pro A yarı final serisi 4. maçında LDLC Asvel Villeurbanne Perşembe günü …