Anasayfa / Adriyatik Ligi / KK Split – FMP Beograd İddaa Tahmini 20.01.23

KK Split – FMP Beograd İddaa Tahmini 20.01.23

Adriyatik Ligi 16. hafta mücadelesinde KK Split Cuma günü saat 20:00’da FMP Beograd ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 166.5 olarak açıklamışlar.

Hırvatistan temsilcisi geçen sezon olduğu gibi bu kez düşme hattında değil, hatta play-off potasını da zorlar konumda. 15 maçlarından 5 tanesini kazandılar ve 9. sırada yer alıyorlar. Son 2 maçlarına baktığımızda sonuçlardan daha dikkat çeken bir ortak nokta var, o da bizlere izlettikleri tempolu ve hücum odaklı basketbol. Bu maçlarda sırasıyla 172 ve 190 sayı üretilmişti. Sullivan, Nelson, Shorter üçlüsü takımı şuana kadar taşıyan isimler konumundalar. 

FMP ise bu sezonun tartışmasız en flaş takımı. 15 maçın ardından hanelerine 11 galibiyet yazdırdılar şuana kadar. Son 3 maçlarına baktığımızda ise iki tanesinde bizlere yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleleri izlettiklerini, bu şekilde kazandıklarını gördük. O maçlarda sırasıyla 215 ve 188 sayı üretilmişti. Valinskas, Beech, Frazier, Izundu , Jankovic takımın öne çıkan silahları konumundalar. 

İki takım arasında kalite ve seviye anlamında farklar olduğunu biliyoruz. FMP bu sezonun iddialı ve formda takımlarından birisi. Özellikle hücum performansları ile dikkat çekiyorlar. Split’in de kaliteli yabancıları ile onlara skor üretimi konusunda destek olacağını düşünüyorum. Elbette FMP maçın favorisi ama deplasmanda olmalarının da etkisiyle taraf bahsi riskine girmeyeceğim, takımların hücum performanslarına ve tempolarına güvenerek üst tercihine yöneleceğim. 

İddaa Oranı: ÜST (166.5) – 1.58
intobet Oranı: ÜST (166.5) – 1.77
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL iddaa tahmin ve analizleri

FC Bayern Munich – Telekom Bonn İddaa Tahmini 05.02.23

Almanya easyCredit BBL 19. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich Pazar günü saat 22:30’da Telekom Bonn …