Anasayfa / Gölbaşı Belediyesi TED Ankara Kolejliler / Kocaeli BŞB Kağıtspor – Gölbaşı Belediyesi TED Ankara Kolejliler İddaa Tahmini 16.09.23

Kocaeli BŞB Kağıtspor – Gölbaşı Belediyesi TED Ankara Kolejliler İddaa Tahmini 16.09.23

Türkiye Basketbol Ligi ilk hafta mücadelesinde Kocaeli BŞB Kağıtspor Cumartesi günü saat 14:45’de Gölbaşı Belediyesi TED Ankara Kolejliler ile karşılaşacak. intobet ev sahibinin lehine 3.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Kocaeli ekibi geçen sezon alt sıralardan hedeflediği gibi uzak kalmıştı. Yeni sezonda da ilk hedefleri bu olacak zaten. Koç Yolcu yönetiminde yeniledikleri kadrolarına baktığımızda Ja’Cori Payne ile Keith Stone yeni yabancıları olacaklar. Yerli rotasyonunda ise İbrahim Yıldırım ve Kevin Kaspar onlara destek olması beklenen isimler. Son hazırlık maçlarında denk rakiplerinden Harem ile 69-69 berabere kalmışlardı. 

TED ise geçen sezon play-off biletini kapmıştı ama çeyrek finalde güçlü Yalovaspor’a elenmekten kurtulamamışlardı. Yeni sezonda da play-off bileti kovalayacaklar. Koç Aydanarığ yönetimindeki yenilenmiş kadrolarına baktığımızda yabancı haklarını Amerikalı Teyvon Myers ve Bosnalı Emir Ahmedovic’den yana kullandıklarını görüyoruz. Yerli rotasyonlarına baktığımızda Caner Ercan, Cengizhan İvedi, Cevher Özer, Doğukan Dönmez, Ekrem Sancaklı, Sedat Ali Karagülle ve Furkan Ayça gibi değerli parçalara sahip olduklarını görüyoruz.

Kağıt üstünde TED’in elinde daha iyi bir kadro olduğunu, özellikle yerli rotasyonu ile fark yaratmalarını beklediğimi söyleyebilirim. Ancak sezonun daha ilk maçı ve Kocaeli ekibi de yüksek motivasyonla sahada olacak. Payne, Stone, İbrahim üçlüsünün liderliğinde kolay lokma olmayacaklarını, taraftarlarının önünde direnç seviyelerinin yüksek olacağını düşünüyorum. Bu nedenle de riski azaltmak adına ev sahibi lehine açılan handikapı yanım alacağm. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (+3.5) – 1.69
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA Yaz Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Memphis Grizzlies – Los Angeles Clippers İddaa Tahmini 21.07.24

NBA Yaz Ligi yarı final maçında Memphis Grizzlies Pazar günü saat 21:00’da Los Angeles Clippers …