Anasayfa / 2024 Paris Olimpiyatları / Kolombiya – US Virgin Adaları İddaa Tahmini 16.08.23

Kolombiya – US Virgin Adaları İddaa Tahmini 16.08.23

2024 Paris Olimpiyatları için düzenlenen ön eleme turnuvalarının Arjantin ayağında B grubu ikinci maçında Kolombiya Çarşamba gübü saat 00:10’da US Virgin Adaları ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 143.5 olarak açıklamışlar.

Kolombiya kıtanın vasat basketbol ülkelerinden, hatta zayıf halkalarından birisi. Son yıllarda yetiştirdikleri iki önemli isim Angola da Palacios da bu turnuvada yer almıyorlar, dolayısıyla iyice zayıflamış durumdalar. Özellikle skor üretimi konusunda ne kadar kötü durumda olduklarını ilk maçta Uruguay karşısında görmüştük, 80-65’lik skorla kaybetmişlerdi… Jackson 28 sayı, 4 ribaund, 3 asist ve Echenique 16 sayı, 8 ribaund ile direnmeye çalışsalar da yetersiz kalmışlardı.

Virgin Adaları’nın durumu da rakibinden farksız değil. Onlar da iki tecrübeli isim Aska ve Hodge’dan yoksun olarak bu turnuvaya geldiler, üretim konusunda Kolombiya gibi epey zorlanıyorlar. Nitekim ilk maçta direnmelerine rağmen son topta Şili’ye yenilirken sadece 61 sayıda kalmışlardı! O maçta Corbett 22 sayı, 3 ribaund ve Laron Smith 10 sayı, 13 ribaund ile direnen başlıca isimlerdi.

Şili ile ikincilik mücadelesi verecek iki takım da ve özellikle Virgin’in kaybetme lüksü yok. Çükü o zaman havlu atmış olacaklar. Kolombiya ise bu maçı kazanıp son maçı da Şili karşısında kazanarak gruptan çıkabilir. İki takımın da hem genel performanslarına hem de ilk maçlardaki performanslarına bakınca skor üretimi konusunda kısır kaldıklarını biliyoruz. Bu maçta da farklı bir senaryo beklemiyorum. Hatta kazanan takımın 75 sayı, kaybeden takımın da 70 sayının altında kalacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ALT (143.5) – 1.67
intobet Oranı: ALT (143.5) – 1.86
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Litvanya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Lietkabelis – Pieno Zvaigzdes İddaa Tahmini 25.09.23

Litvanya Ligi mücadelesinde Lietkabelis Pazartesi günü saat 18:50’da Pieno Zvaigzdes ile karşılaşacak. intobet misafir takım …