Anasayfa / Belfius Mons / Kortrijk Spurs – Belfius Mons 01.05.24

Kortrijk Spurs – Belfius Mons 01.05.24

BNXT Ligi kaybedenler etabında Kortrijk Spurs Çarşamba günü saat 18:00’da Belfius Mons ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 163.5 olarak açıklamışlar.

Spurs bu etapta istediği sonuçları alamadı, son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler ve bu nedenle de 3 galibiyette kaldılar. Son 4 maçlarına baktığımızda ise sonuçlardan bağımsız olarak ortak noktanın yüksek skor olduğunu görebiliriz. Bize sırasıyla 173 sayı, 178 sayı, 185 sayı ve 173 sayı izletmişlerdi. Evlerindeki son maçta Mechelen karşısında direnseler de 86-87 ile kaybettiler. Pritzl, Perry, Gardner, De Ridder takımın öne çıkan silahları konumundalar.

Belfius ise bu etabın formda ekiplerinden birisi. Son 5 maçlarını üst üste kazandılar ve bu sayede de 9 galibiyete ulaştılar, liderlik yarışında Mechelen ve Leuven ile durumu eşitlediler. Evden uzaktaki son maçlarında, 20 Nisan’da konuk oldukları Feyenoord’u etkili bir hücum performansı eşliğinde 83-90’lık skorla geçmeyi bilmişlerdi. Garrison, Castlin, Santelj, Toppin, Thrastarson takımın öne çıkan silahları konumundalar. 

Mevcut form durumlarına baktığımızda Belfius rakibinden bir adım önde, galibiyete yakın taraf ancak deplasmanda olmalarından dolayı taraf ya da handikap bahislerine güvenemiyorum. Diğer taraftan iki takımın da son dönemde etkili hücum performanslarına imza attıklarını, yüksek tempoda oynadıklarını da biliyoruz. Bu maçta da farklı bir senaryo beklemiyorum. Hatta iki takımın da 80 baremini geçmeleri pek şaşırtıcı olmayacaktır. 

İddaa Oranı: ÜST (163.5) – 1.71
intobet Oranı: ÜST (163.5) – 1.87
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa Pro A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

LDLC Asvel Villeurbanne – Paris Basketball İddaa Tahmini 30.05.24

Fransa Betclic ELITE Pro A yarı final serisi 4. maçında LDLC Asvel Villeurbanne Perşembe günü …