Anasayfa / Kullanıcı Sözleşmesi

Kullanıcı Sözleşmesi

Basketlboltr1.com sitesindeki bütün metinlerin, görüntülerin, seslerin, yazıların ve diğer malzemelerin her türlü telif hakkı ve diğer bağlı hakları Basketboltr.net şirketine veya bağlı olan şirkete, kişilere ve yöneticilerine aittir.

Basketlboltr.net sitesi ücretsizdir ve bu şekilde inceleyebilirsiniz. Basketlboltr.net şirketinin, sahibinin veya bağlı ortaklıkların izni veya haberi olmadan sitenin hiçbir bölümü çoğaltılıp ticari kazanç amacıyla satılamaz ya da dağıtılamaz. Bunların dışında yazılı çıktı halinde veya başka bir siteye gönderilmesi de dahil olmak üzere elektronik formatta başka herhangi bir çalışmaya, yayına veya siteye eklenemez.

Bu sitedeki bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlı siteye eklenmiştir ve basketboltahmin.net şirketi ve bağlı çalışanların izni ve ortak çalışması ile düzenlenmektedir. Belirli amaçlar için sadece bu bilgiler temel alınamaz ve bu bilgilerin doğruluğu ya da eksiksiz olması konusunda hiçbir beyanat ya da garanti verilmemiştir. Basketlboltr.net‘de bazı 3. taraf reklamlar, yazılar veya yönlendirmeler yer alabilir. Bu gibi sitelere veya bununla bağlantılı herhangi bir siteye erişimden ya da bunların kullanımından kaynaklanan, her türlü kar ve dolaylı, tesadüfi ya da bağlı kayıp da dahil olmak üzere her türlü kayıp, zarar ya da maliyetten Basketlboltr.net veya herhangi bir bağlı şirketi veya bağlı şirketlerin yetkilileri, çalışanları ya da temsilcileri sorumlu tutulamaz.

Basketlboltr.net gerekli bazı zamanlarda ve önceden bildirimde bulunmaksızın bu sitede değişiklik ve düzeltme yapma hakkımız saklıdır. Kullanıcılar tekrar siteye girdiğinde otomatik olarak kullanıcı sözleşmesini tekrar kabul etmiş sayılırlar.