Anasayfa / BNXT League / Landstede – Liege Basket İddaa Tahmini 01.05.24

Landstede – Liege Basket İddaa Tahmini 01.05.24

BNXT Ligi kazananlar etabında Landstede Çarşamba günü saat 20:30’da Liege Basket ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için oranı 1.42 olarak açıklamışken intobet ise oranı 1.62 olarak belirlemiş.

Zwolle Landstede bu etabın zayıf halkalarından birisi. Son 5 maçlarını üst üste kaybettiler ve ne kadar formsuz olduklarını gördük. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 2 maçta Charleroi’ya 6 sayı ve güçlü Oostende’ye beklenenden iyi direnseler de 83-88 ile kaybettiklerini görmüştük. 26 Nisan’daki son sınavlarında ise konuk oldukları bir diğer güçlü rakip Antwerp karşısnıda direnseler de 10 sayı farkla yenildiklerini gördük yine.

Liege son 3 maçını üst üste kazandı ve formda bir dönemden geçtiğini gösterdi. Bu sayede 4 galibiyete ulaştılar ve kendilerine 7. sırada yer buldular. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son maçta Den Bosch karşısında hiç zorlanmadıklarını, 72-88 gibi net bir skorla galibiyete ulaştıklarını gördük. 26 Nisan’daki son sınavlarında ise Leiden engelini tam 29 sayı farkla ezip geçtiklerine şahit olmuştuk. 

İki takım arasında hem kağıt üstünde hem de son haftalarda sergilenen basketbol seviyesi anlamında net farklar var. Liege her alanda rakibinden iyi durumda. Sadece deplasmanda olmaları biraz kafa karıştırıyor olabilir ama Zwolle’nin son dönemde evinde bile sıkıntı yaşadıoğını biliyoruz. Bu nedenle de Liege’nin handikapsız açılmış, direkt galibiyeti için belirkenmiş oranı değerli buluyorum, handikap riskine girmeyeceğim. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.42
intobet Oranı: MS 2 – 1.62
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Slovenya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Helios Suns – Cedevita Olimpija İddaa Tahmini 24.05.24

Slovenya Ligi final serisi ilk maçında Helios Suns Cuma günü saat 19:15’de Cedevita Olimpija ile …