Güncel
Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / LDLC Asvel Villeurbane – Gravelines İddaa Tahmini 24.03.24

LDLC Asvel Villeurbane – Gravelines İddaa Tahmini 24.03.24

Fransa Betclic ELITE Pro A 26. hafta mücadelesinde LDLC Asvel Villeurbanne Pazar günü saat 16:30’da Gravelines ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 9.5  handikap belirlemişler. 

Asvel son 3 maçını kazandı ve 18 galibiyete ulaşarak kendisine averajla 3. sırada yer buldu. Hedefleri 2. sırada yer alarak finale kadar Monaco ile karşılaşmamak olacak çünkü onlar 23 galibiyetle neredeyse liderlik koltuğunu garantilemiş durumdalar. 2. sıradaki Paris ile Asvel arasında ise sadece 1 galibiyet var ki Asvel’in bir maçı eksik. Ayrıca evlerindeki son 2 maçlarında Euroleague sahnesinde bir iddiaları kalmamış olmasına rağmen güçlü rakiplerden Milano’yu ve temsilcimiz Efes’i dörder sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi.

Gravelines ise son dönemde üst üste kayıplar yaşadıktan sonra geçen hafta deplasmanda denk rakiplerden Roanne’ı 9 sayı farkla geçerek kötü gidişata dur demiş ve bu sayede de 9 galibiyete ulaşarak en azından düşme hattından 1 adım uzaklaşmayı başarmıştı. Hedefleri tabiki sezonu bu şekilde tamamlamak. Son 2 deplasman maçlarında sırasıyla play-off ekiplerinden Quentin’i ve belirttiğin gibi denk rakiplerden Roanne’ı yenmişlerdi.

İki takım arasında elbette bir seviye farkı var. Asvel evinde net olarak maçın favorisi. Ancak bu sezon güven vermiyorlar ve bu nedenle de handikapın da etkisiyle güven endeksimi bir kademe düşürdüm. Bir diğer nedeni de Gravelines’ın son 2 deplasman maçını kazanmış olması ve onların da düşme potasından uzak durmak adına bu maça asılacak olmaları. Bu ortamda ne kadar direnebileceklerini kestirmek güç. Ben yine de Asvel’in Pro A seviyesinden yukarıda olan kadro kalitesini kullanarak net bir galibiyet alacağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-9.5) – 1.42
intobet Oranı: MS 1 (-9.5) – 1.65
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İtalya Serie A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Pesaro – Pistoia İddaa Tahmini 13.04.24

İtalya Lega Basket Serie A 27. hafta mücadelesinde Pesaro Cumartesi günü saat 21:30’da Pistoia ile …