Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / LDLC Asvel Villeurbanne – Paris Basketball İddaa Tahmini 30.05.24

LDLC Asvel Villeurbanne – Paris Basketball İddaa Tahmini 30.05.24

Fransa Betclic ELITE Pro A yarı final serisi 4. maçında LDLC Asvel Villeurbanne Perşembe günü saat 22:05’de Paris Basketball ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.57 olarak açıklamışken intobet ise oranı 1.80 olarak belirlemiş.

Asvel normal sezonu 3. sırada bitirdiğiiçin bu seriye dezavantajlı başlayan taraftı. Ama Euroleague ekibi kadro kalitesini ve tecrübesini ortaya koyarak serinin ikinci maçında Euroleague’in gelecek sezonki yeni takımlarından olan başkent ekibini 85-89 ile geçmeyi başardı, yani servis kırdı. Ardından da evlerindeki ilk maçı kazanarak 1-2 öne geçtiler. Şimdi tekrar evlerinde kazanarak seriyi bitirme ve final biletini kapma şansına sahipler!

Koç Iisalo’nun öğrencileri EuroCup’ı kazanarak Euroleague biletini kaptılar ve büyük bir işe imza attılar. Ligi de 2. sırada bitirerek buraya kadar saha avantajı ile geldiler. Ancak bu seride bu avantajlarını iyi kullanamadklar. İlk maçı evlerinde 13 sayı farkla kazansalar da ikinci maçı yine evlerinde 4 sayın farkla kaybederek avantajı rakiplerine kaptırmış oldular. Nitekim deplasmandaki ilk maçı da kaybederek seride 1-2 geri düştüler. Artık deplasmanda maç kazanmadan final bileti şansları kalmadı…

Asvel her ne kadar Euroleague’de istediğini alamamış ve sezonu 3. sırada bitirerek yani ilk 2 dışında kalarak hayal kırıklığı yaratmış olsa da sonuçta bir Euroleague kadrosu. Ellerinde hem tecrübeli hem de kaliteli isimler var. 3. maçı burada evlerinde 9 sayı farkla kazanıp öne geçerken de o isimlerden Lee (27 sayı, 5 asist) ve Cabarrot (12 sayı) öne çıkmışlardı. Evlerinde kazanarak final biletini kapma fırsatını yakalamışken değerlendireceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.57
intobet Oranı: MS 1 – 1.80
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Polonya Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Trefl Sopot – Wilki Morskie Szczecin İddaa Tahmini 16.05.24

Polonya Ligi final serisi 7. ve son maçında Trefl Sopot Pazar günü saat 21:00’da Wilki …