Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / LDLC Asvel Villeurbanne – Paris İddaa Tahmini 16.04.22

LDLC Asvel Villeurbanne – Paris İddaa Tahmini 16.04.22

Fransa Betlic ELITE Pro A 29. hafta mücadelesinde LDLC Asvel Villeurbanne Cumartesi saat 21:00’da Paris ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın lehine 11.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 12.5 olarak açıklamış.

Son şampiyon Asvel artık Euroleague defterini kapattı ve tamamen lige konsantre durumda. Bu bağlamda da son 4 maçlarını üst üste kazandıklarını, istim üstünde olduklarını gördük. Evlerindeki son maçta Le Portel’i tam 20 sayı farkla geçerken, geçen hafta ise zayıf rakiplerinden Roanne’ı deplasmanda 9 sayı farkla yenmişlerdi. O maçta Jones 18 sayı, 3 asist, Fall 17 sayı, 6 ribaund ve Okobo 17 sayı ile galibiyeti getiren başlıca isimler olmuşlardı. 

Ligin yeni takımlarından Paris ise ana hedef olan ligde kalma konusunda iyi işler çıkardılar. Topladıkları 11 galibiyetle düşme hattından 3 adım uzaktalar. Ancak son deplasman maçlarında denk rakiplerinden Roanne’a 7 sayı farkla kaybettiklerini gördük ki geçen hafta da evlerinde oynamalarına rağmen bir diğer denk rakipleri Provence’ye tam 18 sayı farkla yenilmişler, daha doğrusu hezimete uğramışlardı. O maçta Denis 16 sayı, Sleva 14 sayı, 6 ribaund ve Boatright 13 sayı, 8 asist ile ayakta kalan isimlerdi. 

İki takım arasında elbette net bir kalite ve seviye farkı var. Asvel artık sadece lige konsantre ve şampiyon ünvanını korumak için tam gaz yollarına devam ediyorlar. Zirve yarışından kopmamak adına da bu tarz alt seviye rakiplere karşı hata yapma lüksleri yok. Evlerinde taraftar desteği ile oynamanın avantajıyka Jones ve Okobo’nun skorer oyunu liderliğinde pota altında da Fall’u verimli kullanarak son maçlarda kötü görüntü veren Paris’i rahat geçeceklerini, handikapı aşacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-11.5) – 1.49
Bets10 Oranı: MS 1 (-12.5) – 1.73
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa LNB Pro A iddaa tahmin ve analizleri

Limoges – LDLC Asvel Villeurbanne İddaa Tahmini 17.05.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 34. ve son hafta mücadelesinde Limoges Salı günü saat 21:30’da …