Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / LDLC Asvel Villeurbanne – Strasbourg İddaa Tahmini 05.03.23

LDLC Asvel Villeurbanne – Strasbourg İddaa Tahmini 05.03.23

Fransa Betclic ELITE Pro A 22. hafta mücadelesinde LDLC Asvel Villeurbanne Pazar günü saat 21:00’da Strasbourg ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad misafir takım lehine 12.5 handikap belirlemişler. 

Asvel son şampiyon ünvanı ile girdiği sezonda şuana kadar hayal kırıklığı yarattı. 20 maçtan 11 tanesini kazanabildiler ve 6. sırada yer bulabildiler kendilerine, zirvedeki Monaco’dan tam 6 galibiyet gerideler! Milli aradan önce düzenlenen Liderler Kupası’nın finalinde Bourg’u 9 sayı farkla geçerek kupayı kaldırmışlar, moralleri biraz olsun yerine gelmişti. Son Euroleague maçlarında da bu sahada güçlü Real’e kafa tutup sadece 4 sayı ile kaybetmişler, olumlu sinyaller vermişlerdi. 

Strasbourg ise ligin play-off yarışında yer alan orta halli ekiplerinden birisi. Koç Banchi’nin göreve gelmesiyle iyi işler çıkarmışlar ama son 2 maçlarını da üst üste kaybederek milli araya girmişlerdi. Zaten bu nedenle de 10 galibiyette kaldılar, play-off yarışının 2 adım gerisindeler. Son deplasman maçlarında da kendilerinden alt siklette olan Le Portel’e sürpriz bir skorla 11 sayı farkla yenilmişlerdi… Lacombe, Keene, Lansdowne üçlüsü takımın en güvendiği isimler. 

Elbette iki takım arasında bir kalite ve siklet farkı var. Asvel sonuçta bir Euroleague takımı ve ligin de son şampiyonu ama sahaya bu sezon koydukları basketbolla güven vermiyorlar. Ayrıca önlerinde Euroleague’de çift maç programı var ve bu nedenle de koç Parker olabildiğince geniş bir rotasyon kullanmak isteyecektir. Oyuncuların da aklının Euroleague maçlarına kayabileceğini, kötü gidişata dur demek için reaksiyon arayan, play-off yarışından kopmak istemeyen Strasbourg’un da bunu değerlendirip direneceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+12.5) – 1.47
Betroad Oranı: MS 2 (+12.5) – 1.62
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Toronto Raptors – Miami Heat İddaa Tahmini (2) 29.03.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Toronto Raptors Çarşamba günü saat 02:30’da Miami Heat ile karşılaşacak. Hem …