Güncel
Anasayfa / ada blois / Le Portel – Ada Blois İddaa Tahmini 23.03.24

Le Portel – Ada Blois İddaa Tahmini 23.03.24

Fransa Betclic ELITE Pro A 26. hafta mücadelesinde Le Portel Cumartesi günü saat 18:00’da Ada Blois ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişler. 

Portel bu sezonun play-off yarışçılarından birisi. Son 4 maçlarından 3 tanesini kazanarak ne kadar formda olduklarını da gösterdiler. Bu sayede 12 galibiyete ulaştılar ve averajla da olsa 8. sıradan play-off potasına girmiş durumdalar. Evlerindeki son 2 maçta Strasbourg’u 19 sayı ve Chalon’u ise uzatma sonunda 3 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi. Maxhuni, Vautier, DiLeo, Washington, Diawara ve Fleming takımın öne çıkan silahları konumundalar.

Blois ise düşme adaylarından birisi… Son 4 maçlarını üst üste kaybettiler ve bu nedenle de 8 galibiyette kaldılar, Roanne ile beraber 16 ile 17. sırayı paylaşıyorlar. Ancak umutları devam ediyor çünkü 9 galibiyetli Gravelines dışında 3 tane 10 galibiyete sahip takımı da yanlarına çekebilirler. Deplasman karnelerine baktığımızda ise üst üste kayıplar görüyoruz, 3 maçtır kazanamıyorlar. Son olarak da denk rakiplerden Quentin’e 75-64 ile farklı yenilmişlerdi. 

İki takım arasında bir siklet farkı var demek zor ama şu bir gerçek ki kağıt üstünde bu fark yok desek de sahada oynanan basketbol aksini söylüyor. Le Portel bu sezon ligin istikrarlı ve pozitif basketbol oynayan, özellikle evinde güven veren takımlarından birisi. Şuanda play-off yarışında kritik bir viraja girmiş durumdalar ve taraftarlarının da desteğiyle alt sıra ekiplerinden Blois karşısında hata yapmayacaklarını, düşük handikapı da geçerek kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.46
Bets10 Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.72
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İtalya Serie A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Pesaro – Pistoia İddaa Tahmini 13.04.24

İtalya Lega Basket Serie A 27. hafta mücadelesinde Pesaro Cumartesi günü saat 21:30’da Pistoia ile …