Anasayfa / Cholet / Le Portel – Cholet İddaa Tahmini 04.11.23

Le Portel – Cholet İddaa Tahmini 04.11.23

Fransa Betclic ELITE Pro A 10. hafta mücadelesinde Le Portel Cumartesi günü saat 20:30’da Cholet ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibi lehine 5.5 handikap belirlemişler. 

Le Portel sezona beşte 0 ile başlamıştı ama sonrasında hızlıca toparlandılar ve son 3 maçlarını üst üste kazanarak önemlibir çıkış yakaladılar. Evlerindeki son 2 maçlarında ise denk rakiplerden Roanne’ı tam 15 sayı farkla geçerken, düşme adaylarından biri olan Gravelines’ı ise 9 sayı farkla geçerek sürprize izin vermemişlerdi. 91-82 ile kazandıkları o son maçta DiLeo 27 sayı, 5 ribaund, Maxhuni 20 sayı, 4 ribaund ve Vautier 17 sayı, 7 ribaund ile öne çıkan isimlerdi.

Cholet de rakibi gibi son 3 maçını üst üste kazandı, onlar da çok formdalar ki bu sonuçlar sayesinde 8. maçlarından 6. galibiyetlerini çıkardıklarını ve zirve takipçisi olduklarını da belirtelim. Deplasman karnelerine baktığımızda ise BCL’de Tenerife’ye karşı direnemediklerini ve tam 20 sayı fark yediklerini gördük, sonrasında ise Pro A’daki denk rakiplerinden Le Mans’a karşı zorlanmışlar ama uzatma sonunda 3 sayı farkla kazanmayı bilmişlerdi.

Normal şartlarda Cholet elbette kağıt üstünde daha iyi bir takım, maçın favorisi olduklarını da söyleyebiliriz. Ancak son deplasman maçlarında yaşadıkları sorunlar ve Le Portel’in yükselen form grafiği artı evinde iyi sonuçlar alması maçın gidişatını değiştirebilir. Cholet’nin kazanması beklenen sonuç olsa da ev sahibinin DiLeo ve Maxhuni liderliğinde direneceğini tahmin ediyorum, bu nedenle de lehlerine açılan handikapı yanıma alacağım. 

İddaa Oranı: MS 1 (+5.5) – 1.51
intobet Oranı: MS 1 (+5.5) – 1.64
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Houston Rockets – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 07.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Houston Rockets Perşembe günü saat 04:00’da Oklahoma City Thunder ile karşılaşacak. …