Anasayfa / İddaa Tahminleri / Legia Warszawa – Slask Wroclaw İddaa Tahmini 25.05.23

Legia Warszawa – Slask Wroclaw İddaa Tahmini 25.05.23

Polonya Ligi yarı final serisi 3. maçında Legia Warszawa Perşembe günü saat 21:00’da Slask Wroclaw ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 toplam sayı limitini 160.5 olarak açıklamışlar.

Başkent ekibi saha avantajı olmadığı seriye beklendiği gibi deplasmanda kaybederek başladı. İlk 2 maçta deplasmanda kaybettiler, önce 83-77 sonra da 71-57 ile kaybettiler. Özellikle son maçta üretim konusunda tam anlamıyla sınıfta kaldılar. O maçta Holman 26 sayı, 8 ribaund ile adeta tek başına direnmeye çalışmıştı. Kaminski ve Vinales 9’ar sayıyla ona katkı vermişler ama diğer oyunculardan yeteri kadar katkı alamadılar ki zaten Holman yegane çift haneli skor katkısı verebilen isimdi. 

Koç Erdoğan yönetimindeki Wroclaw ise seriye saha avantajını kullanarak gayet iyi bir giriş yaptı ve nasıl normal sezonu lider bitirebildiklerini ve neden güçlü şampiyonluk favorisi olduklarını gösterdiler. Evlerindeki iki maçı da kazanırken son maçta rakibe adeta potayı göstermemişler, 40 dakika sonunda sadece ama sadece 57 sayıya izin vermişlerdi. O maçta işin hücum tarafında ise Martin 17 sayı, 10 ribaund, 5 asist ile komple bir performans sergilemiş, Donovan da 14 sayı, 6 ribaund ile ona destek olmuştu. 

Legia evinde tamam mı devam mı maçına çıkacak. Dolayısıyla üzerlerindeki baskı ve stres çok yüksek bir seviyede olacak. Son maçta deplasmanda sadece 57 sayıda kalmış bir takım olarak bu zor maçta da ellerin titreyeceğini, bu baskının hücum performanslarına negatif etki edeceğini düşünüyorum. Diğer yandan koç Erdoğan’ın ekibi ise ilk 2 maçta savunmada iyi iş çıkarmıştı ve deplasmanda da tempoyu düşürüp kontrolü elde tutmak isteyecektir. Bu nedenle de tercihim toplam baremden alt seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ALT (160.5) – 1.63
Best10 Oranı: ALT (160.5) – 1.79
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Caribbean Storm Islands – Sabios de Manizales İddaa Tahmini 08.06.23

Kolombiya Ligi B grubu mücadelesinde Caribbean Storm Islands Perşembe günü saat 04:00’da Sabios de Manizales …