Anasayfa / BNXT League / Leiden – Den Bosch İddaa Tahmini 04.06.24

Leiden – Den Bosch İddaa Tahmini 04.06.24

BNXT Ligi final serisi 4. maçında Leiden Salı günü saat 21:00’da Den Bosch ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet toplam sayı limitini 150.5 olarak açıklamışlar. 

Leiden seriye etkili bir hücum performansı ve deplasman galibiyeti ile başlamıştı. Ama sonrasında serinin son 2 maçında tempoyu düşürdüler, zaman zaman da iyi savunma yaparak ilk maçta yakaladıkları sürdürüp 2-1 öne geçtiler. Şimdi evlerinde seriyi bitirme şansları var, kazanırlarsa şampiyonluk kupasını taraftarları önünde kaldıracaklar ki buradaki son maçı 83-65 gibi farklı bir skorla kazandıklarını da hatırlatalım. 

Den Bosch seriye saha avantajı ile başlamıştı ama bunu kullanamadı… Nitekim evlerindeki ilk maçı kaybederek geriye düştüler ve sonrasında deplasmanda da kaybettiler, 2-0 geriye düştüler. Son maçı evlerinde tekrar kazanarak seriye tutundular, şimdi deplasmanda tamam mı devam mı maçına çıkacaklar. Serinin ilk maçındaki temponun aksine son 2 maçta savunma odaklı bir oyun ortaya koyduklarını gördük. 

İki takım arasında kağıt üstünde bir siklet farkı demek geride olsa da Den Bosch için haksızlık olur. Nitekim son maçı 14 sayı farkla kazanmışlar, rakibi sadece 65 sayıda tutmuşlardı! Yani artık ayakta kalabilmek için savunmayı sert tutmak zorunda olduklarını biliyorlar. Bu tamam mı devam mı maçında da rakibe deplasmanda da olsalar kolay lokma olmayacaklarını, yine iyi savunma yapacaklarını düşünüyorum. Bu nedenle de önceliğim toplam baremden alt seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ALT (150.5) – 1.63
intobet Oranı: ALT (150.5) – 1.76
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Venezuela Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Guaiqueries – Heroes de Falcon İddaa Tahmini 21.06.24

Venezüela Ligi mücadelesinde Guaiqueries Cuma günü saat 02:00’da Heroes de Falcon ile karşılaşacak. Rexbet ev …