Güncel
Anasayfa / İddaa Tahminleri / Libertadores – Mineros İddaa Tahmini 19.09.23

Libertadores – Mineros İddaa Tahmini 19.09.23

Meksika Ligi mücadelesinde Libertadores Salı günü saat 05:00’da Mineros ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 171.5 olarak açıklaışlar.

Libertadores Batı grubunun iddialı takımlarından birisi. 11 maçtan 7 galibiyet çıkardılar ve bu sayede de 2. sırada kendilerine yer buldular, lider Astros’un sadece 1 adım gerisindeler. Diğer yandan son 3 maçlarına baktığımızda aslında istedikleri sonuçları alamadıkların gördük ama o maçlardaki ortak noktanın da yüksek tempo ve bol skor olduğunu belirtelim, 2 maçta bizlere 173 ve 174 sayı izletmişlerdi. Nitekim son olarak 18 Eylül’de yine bu sahada Mineros’u konuk etmişler ve 94-80 gibi farklı bir slkorla kazanmayı bilmişlerdi. 

Mineros ise Doğu grubunun orta şekerli ekiplerinden birisi. Evet son 3 maçlarından ikisini kazandılar ama toplamda 5 galibiyette kaldılar ve ilk 4 yarışında artık kritik bir viraja girmiş durumdalar. Bu nedenle de her maçı ciddiye almak zorundalar artık. Tabi daha dün bu sahada çıktıkları maçta bu beklentileri karşılayamadıklarının da altını çizelim. Rakiplerine karşı özellikle savunmada düşük direnç göstermişler ve 94 sayı yiyerek farklı kaybetmişlerdi. 

İki takım arasında gerek gruplarındaki puan tablolarına baktığımızda gerekse daha dün bu sahada oynadıkları maçı izlediğimizde net bir fark olduğunu görebiliriz. Ev sahibinin bir kez daha yüksek tempoda oynayarak rakibin zayıf savunmasını cezalandıracağını ve 90 sayıları göreceğini düşünüyorum. Mineros’un da yine onlara en az 80 sayı karşılık vereceğini düşündüğüm için tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (171.5) – 1.59
intobet Oranı: ÜST (171.5) – 1.76
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Fenerbahçe Beko – Nizhny Novgorod İddaa Tahmini 24.09.23

Moskova’da düzenlenen VTB Süper Kupa üçüncülük maçında temsilcimiz Fenerbahçe Beko Pazar günü saat 17:00’da Nizhny …