Anasayfa / Academie Limburg / Liege Basket – Academie Limburg İddaa Tahmini 03.05.24

Liege Basket – Academie Limburg İddaa Tahmini 03.05.24

BNXT Ligi kazananlar etabı mücadelesinde Liege Basket Cuma günü saat 21:30’da Academie Limburg ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad misafir takım lehine 15.5 handikap belirlemişler. 

Liege buraya 16 puan taşıyabildi ama son 4 maçlarını üst üste kazanarak ne kadar iddialı olduklarını gösterdiler ve bu sayede de 30 puana ulaştılar, lider Antwerp ile aralarında artık sadece 3 puanlık bir fark var. Evlerindeki performanslarına baktığımızda son 2 maçlarında sırasıyla Groningen’i 88-70 ve Leiden’i ise 94-65 ile geçtiklerini gördük. 2 gün önceki son sınavlarında ise konuk oldukları Zwolle’yi uzatma sonunda 5 sayı farkla geçebilmişlerdi.

Limburg bu etabın en zayıf takımı. Zaten buraya rakipleri arasında en az puanı, sadece 15 puanı taşıyabilmişti. Burada da sadece 1 galibiyet alınca toplamda 25 puanla son sıraya çakıldılar. Evden uzaktaki peformanslarına baktığımızda da işlerin hiç yolunda olmadığını görüyoruz, son 2 malarında Antwerp’e 21 sayı ve Oostende’ye ise tam 52 sayı farkla yenilmişler, daha doğrusu hezimete uğramışlardı! 

İki takım arasında net bir siklet farkı var kuşkusuz. Ev sahibi ekip bu etapta zirve takipçileri arasında yer alırken, Limburg ise en zayıf halka konumunda. Dolayısıyla rakiplerinin 20 ve üstü farklar ezip geçtiği kolay lokma bir rakip karşısında onların da farklı tarife uygulamyacağını tahmin ediyorum. Anosike, Rodriguez, Hagins gibi silahların liderliğinde handikapı geçerek net bir galibiyet almalarını ve serilerini sürdürmelerini bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-15.5) – 1.68
Betroad Oranı: MS 1 (-15.5) – 1.78
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Leones de Ponce – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 28.05.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Leones de Ponce Salı günü saat 03:00’da Piratas de …