Anasayfa / Fransa Betclic ELITE Pro A / Limoges – LDLC Asvel Villeurbanne İddaa Tahmini 17.05.22

Limoges – LDLC Asvel Villeurbanne İddaa Tahmini 17.05.22

Fransa Betclic ELITE Pro A 34. ve son hafta mücadelesinde Limoges Salı günü saat 21:30’da LDLC Asvel Villeurbanne ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet misafir takımın limitini 79.5 olarak açıklamışlar.

Limoges 33 maçtan 20 tanesini kazandı ve şuanda kendilerine 4. sırada yer bulmuş durumdalar. Ancak kaybetmeleri durumunda ve Dijon’un kazanması durumunda yerlerini kaybedecekler, yani play-off’a ev sahibi avantajı ile giremeyecekler. Diğer taraftan kazanmaları durumunda yerlerini koruyacaklar çünkü ikili averajda Dijon’un önündeler. Son haftalarda ise istikrarsız sonuçlar aldılar ve genelde savunmada sorunlar yaşadıklarını gördük, son 3 maçlarından ikisini kaybederken Dijon’dan 100 ve Monaco’dan 89 sayı yediklerini görmüştük. 

Son şampiyon Asvel ise bu sezonun da en güçlü şampiyonluk adaylarından biri. 33 maçlarından 25 tanesini kazandılar ve ikili averajda Monaco’dan önde oldukları için bu maçı kazanmaları durumunda normal sezonu lider olarak tamamlayıp tüm play-off boyunca, final dahil ev sahibi avantajına sahip olacaklar. Son 10 maçlarını kazanarak müthiş bir seri yakalamış durumdalar ve bu maçlarda özel bir hücum performansına imza attılar, ortalama 92 sayı gönderdiler rakip potalara. Son deplasman maçlarında Gravelines’a tam 96 sayı göndermişlerdi. 

İki takım arasında elbette kadro kalitesi ve oynanan basketbol seviyesi anlamında net farklar var. Asvel son şampiyon ünvanını korumak isteyen, Jones ve Okobo liderliğinde Pro A seviyesinin üstünde olan bir takım. Özellikle son maçlarda müthiş bir hücum performansı sergiliyorlar ve bırakın 80 sayıları 90 sayıları da rahatlıkla geçiyorlar. Bu maçta da Jones ve Okobo’nun yanında Knight ve Fall gibi silahları da devreye sokarak kazanıp, normal sezonu lider tamamlayacaklarını, bunu yaparken de 80 baremini zorlanmadan geçeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: Deplasman ÜST (79.5) – 1.49
Rexbet Oranı: Deplasman ÜST (79.5) – 1.68
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Franklin Bulls – Canterbury Rams İddaa Tahmini 02.07.22

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Franklin Bulls Cumartesi saat 10:30’da Canterbury Rams ile karşılaşacak. Rexbet ev …