Anasayfa / 7DAYS EuroCup / Lokomotiv Kuban – Unics Kazan İddaa Tahmini 08.03.19

Lokomotiv Kuban – Unics Kazan İddaa Tahmini 08.03.19

7DAYS EuroCup play-off eşleşmesi ikinci maçında Lokomotiv Kuban Cuma saat 20:00’da Unics Kazan ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin direkt galibiyeti için 1.50 oran belirlemişken Bets10 ise oranı 1.60 olarak açıklamış.

Lokomotiv Kuban ilk maçta Kazan deplasmanında hiç beklenmedik şekilde erken havlu atmış ve rakibinden tam 20 sayı fark yemişti. Özellikle yay gerisinden çok kötü bir yüzdeyle oynamışlar, bunun yanında ribaundlarda da üstünlüğü rakibe verince maça hiç girememişlerdi. Kulagin ile Johnson aslında hücumda iyi iş çıkarmışlardı ama yanlarına birini daha bulamadıkları için 80 baremini aşan rakibe yetişememişlerdi.

Unics Kazan aslında sezon başından beri oynadığı oyunu aynı şekilde sergiledi ilk maçta. McCollum ve Henry ile tempoyu gerektiği şekilde dikte eden, yarı saha basketbolunda ise bu iki ismin birebirleri dışında Morgan’ı da pota altında devreye soktular. İşin savunma tarafında ise en önemli başarıları potalarını çok iyi koruyup Kuban’ı yay gerisine püskürtmeleri oldu ki koç Priftis’in bu planını çok kötü bir yüzdeyle 3 sayı atan Kuban da desteklemiş oldu.

İlk maçtaki skor biraz aldatıcı olabilir.ç Öncelikle net olarak denk güçlerin eşleşmesini izliyoruz ve kendi sahasında tamam mı devam mı maçına çıkacak olan Kuban’ın önemli bir reaksiyon göstermesini bekliyorum, bu seride öyle kolay pes etmeyeceklerini en azından seriyi tekrar Kazan’a taşıyacaklarını düşünüyorum. Unics de ilk maçın rehaveti ve Kuban’ın iyice sertleşecek savunması karşısında zorlanacaktır. Ev sahibi zorlansa da kazanarak seriyi 3.maça taşır görüşündeyim.

İddaa Oranı: ML 1 / 1.50
Bets10 Oranı: ML 1 / 1.60
Güven İndeksi: 9/10Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Miami Heat – Boston Celtics İddaa Tahmini 28.09.20 (Basket Guru)

NBA Doğu Konferansı final serisi 6. maçında Miami Heat Pazartesi saat 02:30’da Boston Celtics ile …