Anasayfa / İddaa Tahminleri / Lokomotiv Kuban – Unics Kazan İddaa Tahmini 19.05.24

Lokomotiv Kuban – Unics Kazan İddaa Tahmini 19.05.24

VTB Ligi yarı final serisi 6. maçında Lokomotiv Kuban Pazar günü saat 16:30’da Unics Kazan ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 159.5 olarak açıklamışlar. 

Kuban normal sezonu 4.sırada bitirdikten sonra çeyrek finalde Parma engelini beklendiği gibi rahat şekilde, 3-0’lık skorla süpürmüştü. Burada yarı final serisine ise lider Kazan karşısında dezavantajlı konumda olsalar da iyi direndiler şuana kadar. Nitekim ilk 2 deplasman maçından bir galibiyet çıkararak servis kırmışlar ama serinin 2 maçlık Krasnodar ayağında da bir maçı kaybederekk saha avantajının tekrar rakibe geçmesine engel olamamışlardı. Dolayısıyla şimdi evlerinde tamam mı devam mı maçına çıkacaklar.

Normal sezonu lider bitiren Kazan da çeyrek final serisinde zayıf rakibi Samara’yı beklendiği gibi zorlanmadan 3-0 ile süpürmüştü. Bu seriye ise saha avantajı ile başlamalarına rağmen evlerindeki 2. maçı kaybederek rakibin servis kırmasına engel olamamışlardı. Ama sonrasında serieki 4. maçı Krasnador’da kazanarak kendilerine geldiler, şimdi saha avantajı tekrar onlarda. Yani bu maçı kaybetseler de 7. ve son maçı Kazan’da oynama şansına sahip olacaklar. 

İki takım da birbirini deplasmanda yenmeyi başardılar, dolayısıyla tam anlamıyla denk güçlerin kapışmasını izliyoruz. Diğer yandan seride şuana kadar oynanan 5 maçtan 4 tanesinde ortak noktanın düşük tempo ve sınırlı skorlar olduğunu görebiliriz, bu maçlarda sırasıyla 13 sayı, 155 sayı, 153 sayı ve 159 sayı üretilmişti o maçlarda. Bu kritik maçta da bu trendin değişmeyeceğini düşünüyorum ki Krasnodar’daki son maçta Kazan rakibini 68-85 ile geçmişti. Öncelikli tercihim düşük skordan yana olacak. 

İddaa Oranı: ALT (159.5) – 1.67
intobet Oranı: ALT (159.5) – 1.92
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 23.06.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Piratas de Quebradillas Pazar günü saat 03:00’da Capitanes de …