Anasayfa / İddaa Tahminleri / Lokomotiv Kuban – Zenit İddaa Tahmini 01.06.24

Lokomotiv Kuban – Zenit İddaa Tahmini 01.06.24

VTB Ligi üçüncülük serisi 4. maçında Lokomotiv Kuban Cumartesi günü saat 14:00’da Zenit ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.50 olarak açıklamışken Best10 ise oranı 1.69 olarak belirlemiş.

Kuban seriye dezavantajlı başlamıştı ki zaten ilk 2 maçı da deplasmanda kaybetmişlerdi. Ama sonrasında evlerindeki tamam mı devam mı maçında 90-87 ile kezandılar ve şimdi yine evlerinde tamam mı devam mı maçına çıkacaklar. Bir kez daha kazanabilirlerse karar maçı yani 5. maç için tekrar St. Petersburg’da olacaklar. Koç Sekulic bu zorlu maçta da yine Akoon-Purcell, Anderson, Barford üçlüsüne güvenecek. 

Koç Pascual’ın öğrencileri yarı finalde CSKA’ya elenince artık önlerinde tek hedef üçüncülük kaldı. Bu seriye de saha avantajı ile beraber 2-0 ile girdiler, istediklerdini aldılar. Deplasmandaki ilk maçta ise rakibin yüksek tempo basketboluna savunmada karşılık veremeyince 90-87 ile kaybettiler. Ama sonuçta saha avantajı onlarda, bu maçı da kaybetseler bile 5. maçı, yani karar maçını evlerinde oynayacaklar. 

İki takım arasında kağıt üstünde bir denklik var diyebiliriz. Kuban bir önceki maçta olduğu gibi yine tamam mı devam mı parolasıyla sahada olacak. Bu nedenle onların daha motive olacağı bir gerçek ki evlerinde oynamaları da önemli bir artı elbette. Son maçta olduğu gibi bu artılarla yine tamam mı devam mı maçında sınavı geçeceklerini ve kazanarak seriyi 5. maça St. Petersburg’a taşıyacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.50
Best10 Oranı: MS 1 – 1.69
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kolombiya Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Bogota – Caribbean Storm Islands İddaa Tahmini 21.06.24

Kolombiya Ligi mücadelesinde Piratas de Bogota Cuma günü saat 03:00’da Caribbean Storm Islands ile karşılaşacak. …