Anasayfa / Bayreuth / London Lions – Bayreuth İddaa Tahmini 27.10.21

London Lions – Bayreuth İddaa Tahmini 27.10.21

FIBA Europe Cup 3. hafta mücadelesinde London Lions Çarşamba saat 22:00’da Bayreuth ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için 1.37 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.52 olarak belirlemiş.

Britanya şampiyonu gruba gayet iyi başladı, ilk kez yer aldıkları bu turnuvada ikide iki ile başladılar yolculuklarına. Önce deplasmanda Groningen’i 60-79 gibi farklı bir skorla sonra da içerde Kapfenberg’i 68-58 gibi çift haneli farklarla yenmeyi başarmışlardı. O son maçta nefis bir savunma ortaya koyarken hücumda ise yettiği kadar oynamışlardıç Reese 18 sayı, 4 ribaund, 6 asist ile komple bir performans sergilerken, Williams da ona 13 sayı ile destek olmuştu.

Grubun favorisi konumundaki Alman ekibi artık bu turnuvanın gediklililerinden birisi. İlk 2 maçlarında önce deplasmanda Kapfenberg’i tam 30 sayı farkla sonra da yine deplasmanda Groningen’i 64-71 ile rahat yenmişlerdi. Dolayısıyla keyiflerin yerinde olduğunu söyleyebiliriz rahatlıkla. Son maçta Hollanda ekibi karşısında etkili savunmayla kazanırken hücumda ise Litvanyalı Sajus 22 sayı, 10 ribaund ile double-double performansına imza atmış, eski dost Thornton 16 sayı, 3 asist ve Allen da 10 sayı, 11 ribaund ile ona destek olan isimler olmuşlardı. 

İki takım arasında hem tecrübe hem de kalite farkı olduğunu söylemek lazım. Bayreuth’un elinde uluslararası alanda çok daha tecrübeli isimleri var. Ayrıca ilk 2 maçlarını da deplasmanda kazanarak evden uzakta galibiyete ulaşma konusunda bir alışkanlık oluşturmuş durumdalar. Lions Avrupa kupalarının çaylak takımlarından biri ve evlerinde olsalar da bu maçta formda ve tecrübeli Alman ekibi karşısında şansları olmayacağını, Bayreuth’un özellikle pota altında Sajus ve Allen ile üstünlük kurararak yoluna üçte üç ile devam edeceğini düşünüyorum.  

İddaa Oranı: MS 2 – 1.37
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.52
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

adriyatik ligi basketboltahmin.net tahmin ve analizleri

KK Split – Borac Cacak İddaa Tahmini 03.12.21

Adriyatik Ligi 10. hafta mücadelesinde KK Split Cuma saat 20:00’da Borac Cacak ile karşılaşacak. İddaa …