Güncel
Anasayfa / İddaa Tahminleri / Los Angeles Clippers – Philadelphia 76ers İddaa Tahmini 24.03.24

Los Angeles Clippers – Philadelphia 76ers İddaa Tahmini 24.03.24

NBA Batı ekibi Los Angeles Clippers Pazar günü saat 22:30’da Doğu ekibi Philadelphia 76ers ile karşılaşacak. intobet misafir takım lehine 8.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Clippers son 2 maçını üst üste kazandı ve bu sayede de 44 galibiyete ulaştı, artık hedefledikleri 4. sırada yerlerini buldular. Şimdi sezonun kalanında hedefleri burayo korumak olacak alttan gelen Suns ve Pelicans karşısında. Son olarak konuk oldukları alt sıra ekiplerinden Blazers karşısında yettiği kadar oynayıp 8 sayı farkla kazanmayı bilmişlerdi. Evlerindeki son 3 maçı kaybettiler ve artık taraftarları ile barışma zamanları geldi de geçiyor… Westbrook’dan yine faydalanamayacaklar, Tucker, Theis ve Powell’ın durumları da net değil.

Sixers ise Embiid’in yokluğunda sorun yaşamaya devam ediyor. Son 2 maçlarını üst üste kaybettiler ve 38 galibiyette kadlıalr, play-off potasından 2 adım uzaklaşmış oldular… Deplasman karnelerinin de ciddi sıkıntılı olduklarını belirtelim, son 4 maçlarını üst üste kaybettiler. Son olarak bir diğer Los Angeles ekibi Lakers’a konuk olmuşlar ve 101-94 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. Bu maçta da Embiid’den faydalanamayacaklar, Covington, Jones, Lowry ve Melton da yine forma gieyemeyecek isimler.

Clippers’da George, Harden, Leonard’ın yani büyük üçlünün sağlam olarak sahada olduğu maçlarda işlerin yolunda gitmemesi için bir sebep yok. Evlerindeki son maçlarda üst üste kayıplar yaşadıkları için bu maça daha da ekstra bir şekilde konsantre olacaklarını tahmin ediyorum. Embiid dışında Covington, Lowry, Melton gibi değerli parçaları da kullanamayacak olan Sixers’ın bu deplasmanda fazla dayanamayacağını, handikapta kalamayacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (-8.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İtalya Serie A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Pesaro – Pistoia İddaa Tahmini 13.04.24

İtalya Lega Basket Serie A 27. hafta mücadelesinde Pesaro Cumartesi günü saat 21:30’da Pistoia ile …