Anasayfa / NBA / Los Angeles Lakers – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini (2) 06.11.22

Los Angeles Lakers – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini (2) 06.11.22

NBA normal sezon mücadelesinde Los Angeles Lakers, pazar gece saat 23:30’da Cleveland Cavaliers ile Crypto.com Arena’da karşı karşıya gelecek. İddaa ve intobet bu maçın toplam sayı limitini 221.5 olarak belirlemiş.

Los Angeles Lakers çok kötü bir sezon açılışıyla 5 maçlık mağlubiyet serisi yakalamıştı. Ardından önce Denver’ı 121-110, sonrasında ise son saniye basketiyle uzatmaya götürdükleri New Orleans’ı 120-117 mağlup ederek silkindiler. Ardından bir mağlubiyet daha alan ekibin sorunlara kalıcı çözümler ürettiğini düşünmüyorum. Bunu Utah mağlubiyetinde de gördük. Savunmada yumuşak kalan ve üçlük konusunda istikrarsız bir zayıflığa sahip olan Lakers’ı izlemeye devam ediyoruz.

Cleveland Cavaliers sezon öncesi onlardan hiç beklenmeyen bir basketbol oynamaya, şölen sergilemeye devam ediyorlar. 7 maçlık galibiyet serisi yakalayan ekip şu an için alev almış durumda. Son maçta zayıf Detroit’e konuk oldular ve hem Garland hem de Donovan Mitchell’ın olmadığı maçta ana skorerden yoksun bir şekilde 112-88’lik bir galibiyet aldılar. İki yıldız ismin bugünkü maçta oynayıp oynamayacağı ilerleyen saatlerde netlik kazanacak.

İlk maçlarında hücumda kontrolü hiçbir şekilde elinde tutamayan Los Angeles Lakers’ta son üç maçtır bir kıpırdanma ve daha olumlu skor üretimi gördük. Cleveland Cavaliers ise zaten skor üretme konusunda iyi bir takım ve başarılı performanslar sergilemeye devam ediyor. Darius Garland’ın ve Donovan Mitchell’ın oynayıp oynamayacağı maçın kaderini değiştirecek türden önem taşıyor. Bu maçta iki tarafın da yüksek skorlara çıkmasını ve belirlenen limiti aşmasını bekliyorum. 

Eksikler:

LA Lakers: Anthony Davis (belirsiz), Thomas Bryant, Dennis Schröder
Cleveland: Darius Garland (belirsiz), Donovan Mitchell (belirsiz), Ricky Rubio 

İddaa Oranı: ÜST (221.5) – 1.50
intobet Oranı: ÜST (221.5) – 1.75
Güven Endeksi: 7Hakkında Kaya Pekoğlu

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Detroit Pistons – Memphis Grizzlies İddaa Tahmini (2) 05.12.22

NBA normal sezon mücadelesinde Detroit Pistons, pazarı pazartesiye bağlayan gece saat 02:00’de Memphis Grizzlies ile Little Caesars …