Anasayfa / Golden State Warriors / Los Angeles Lakers – Golden State Warriors İddaa Tahmini 17.03.24

Los Angeles Lakers – Golden State Warriors İddaa Tahmini 17.03.24

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Los Angeles Lakers Pazar günü saat 03:30’da Golden State Warriors ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişler. 

Lakers son 3 maçından ikisini kazanarak toparlandı ve bu sayede de 36 galibiyete ulaşarak kendisine 9. sıradan play-in potasında yer buldu. Hatta ana hedefleri olan play-off potasından ise sadece 2 galibiyet uzakta olduklarını belirtelim. Evlerindeki son 2 maçta da güçlü rakiplerle oynamışlar Bucks’ı 1 sayı ve Wolves’u ise 11 sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi. 14 Mart’taki son sınavlarında ise konuk oldukları Kings’e 13 sayı farkla yenilmekten kurtulamadılar. Bu maçta da Wood, Vincent, Reddish gibi önemli rol oyuncularını kullanamayacaklar. 

Warriors cephesinde ise Curry’nin yokluğunda son 4 maçta 3 kayıp yaşanmıştı! Bu nedenle de 34 galibiyette kaldılar ve 10. sırada yer aldılar play-in potasında. Hedefleri olan play-off yarışından ise 4 adım uzakta yer alıyorlar, giderek uzaklaşıyorlar. Son deplasman maçlarında denk rakiplerden Mavs’a direnseler de 10 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. Bu maçta Curry dönüyor, tam kadro eksiksiz olarak sahada olacaklar. 

Bir tarafta Lebron, Russell, Reaves, Davis, Hachimura diğer tarafta Curry, Thompson, Wiggins, Kuminga, Green olacak. Dolayısıyla denk güçlerin kapışması olacak diyebiliriz. Elbette Curry ile Lebron’un günlük performansları takımlarını çok etkiliyor ama ben iki takımın da şiddetle galibiyete ihtiyacı olduğu bir ortamda kazanan takımdan net bir galibiyet beklemiyor olacağım. Bu nedenle de misafir takım Warriors lehine açılan handikapı yanıma almayı tercih ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+4.5) – 1.43
intobet Oranı: MS 2 (+4.5) – 1.56
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Tofaş İddaa Tahmini 17.04.24

FIBA Şampiyonlar Ligi çeyrek final serisi 3. ve son maçında Tenerife Çarşamba günü saat 21:00’da …