Anasayfa / İddaa Tahminleri / Los Angeles Lakers – Sacramento Kings İddaa Tahmini 16.11.23

Los Angeles Lakers – Sacramento Kings İddaa Tahmini 16.11.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Los Angeles Lakers Perşembe günü saat 06.00’da Sacramento Kings ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.65 olarak açıklamışken intobet ise oranı 1.95 olarak belirlemişler. 

Lakers son dönemde formda ve 3 galibiyetlik güzel bir seri yakalamış durumdalar. Ayrıca bu sezon burada, Crypto.com Arena’da çıktıkları 5 maçı da kazandıklarının altını çizelim! Son olarak zayıf rakiplerden Grizzlies’i tam 27 sayı farkla ezip geçerek moral depolamışlardı. O maçta Russell 24 sayı, 5 asist, Hachimura 23 sayı, Davis 19 sayı, 11 ribaund, 5 asist, Lebron 16 sayı, 9 ribaund, 6 aist ve Reaves 16 sayı, 12 ribaund, 7 asist ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. Lebron ile Davis’in durumları maç saatinde belli olacak. 

Kings de rakibi gibi formda, onlar da 3 galibiyetlik seriyle geliyorlar buraya. Ancak sıkıntılı nokta deplasmanda oynadıkları 3 maçı da üst üste kaybetmiş olmaları… Son olarak denk rakiplerden Houston’a karşı hiç direnememişler ve tam 25 sayı fark yemişlerdi! Son maçlarında ise konuk ettikleri Cavs’ı 132-120 ile geçmişlerdi. Hücumda patlama yaptıkları o maçta sakatlıktan dönen Fox 28 sayı, 6 asist ile öne çıkarken, Murray 25 sayı, 8 ribaund, Sabonis 23 sayı, 9 ribaund, 10 asist ve Huerter 20 sayı ile galibiyeti getiren diğer isimlerdi. Len ve Lyles dışında eksikleri yok.

Elbette Lebron ile Davis’in durumları Lakers adına çok belirleyici olacak ama biri bile oynasa, Russell, Hachimura, Reaves gibi tamamlayıcı oyuncular çok formda olduğu için Kings karşısında kazanmaları adına yeterli olacaktır diye düşünüyorum. Elbette onlar da Fox liderliğinde direneceklerdir. Bu nedenle de handikap riskine girmiyorum, farktan bağımsız direkt Laker galibiyetine yöneliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.65
intobet Oranı: MS 1 – 1.95
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA Yaz Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Miami Heat – Golden State Warriors İddaa Tahmini 21.07.24

NBA Yaz Ligi yarı final maçında Miami Heat Pazar günü saat 23:00’da Golden State Warriors …