Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Ludwigsburg – Hamburg Towers İddaa Tahmini 16.05.24

Ludwigsburg – Hamburg Towers İddaa Tahmini 16.05.24

Almanya easyCredit BBL play-in eleme maçında Ludwigsburg Perşembe günü saat 21:00’da Hamburg Towers ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de Betroad misafir takımın lehine 5.5 handikap belirlemişler. 

Normal sezonu 8. sırada bitiren Ludwigsburg aslında eski statüye göre hedefini gerçekleştirmiş ve play-off biletini kapmıştı. Ama yeni statüde play-in var artık. İlk maçta deplasmanda Bonn’a 90-69 gibi can sıkıcı bir skorla kaybederek 7. sırada yer alma haklarını da yitirmişlerdi. O maçta Hammond 13 sayı ve Melson 12 sayı ile direnen yegane isimlerdi. Şimdi yerlerini korumak adına evlerinde normal sezonun 10. sırasındaki takımı Hamburg’u konuk edecekler. 

Hamburg ise sezonun beklentileri karşılayamayan ekiplerinden biri oldu. Normal sezonu 10. sırada tamamladılar ve eski statüde olsa çoktan tatile çıkmışlardı ama artık bir şansları daha var play-off için. Nitekim ilk maçta da bunu iyi değerlendirdiler ve deplasmanda olmalarına rağmen 9. sıradan gelen rakipleri Oldenburg’u 81-93 ile geçmeyi bildiler. O maçta King 24 sayı, 5 ribaund ile yıldızlaşırken, Durham 14 sayı, 6 asisti Christmas 13 sayı, 4 ribaund ve Hughes 13 sayı, 7 ribaund ile galibiyeti getiren diğer isimlerdi.

Ludwigsburg saha avantajına sahip olan takım konumunda bu tamam mı devam mı maçında. Kaybeden takım sezonu bitirip tatile çıkacak. Kazanan takımise 8. sıradan play-off biletini kapacak ve Bayern ile eşleşecek çeyrek final serisinde. Takımların sezon içerisindeki karşılaşmaşarına baktığımızda Hamburg’un hem içerde hem de dışarıda rakibini yendiğini görebiliriz! Dolayısıyla bu maçta da mental olarak avantajlı olacaklar ki onlar kazanarak gelirken Ludwigsburg ise tam 21 sayı farkla hezimete uğramış bir şekilde geliyor… 

İddaa Oranı: MS 2 (+5.5) – 1.43
Betroad Oranı: MS 2 (+5.5) – 1.58
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa Pro A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

LDLC Asvel Villeurbanne – Paris Basketball İddaa Tahmini 30.05.24

Fransa Betclic ELITE Pro A yarı final serisi 4. maçında LDLC Asvel Villeurbanne Perşembe günü …