Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Ludwigsburg – Oldenburg İddaa Tahmini 21.05.23

Ludwigsburg – Oldenburg İddaa Tahmini 21.05.23

Almanya easyCredit BBL çeyrek final serisi 3. maçında Ludwigsburg Pazar günü saat 19:00’da Oldenburg ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Hovarda misafir takım lehine 1.5 handikap belirlemişler.

Ludwigsburg şuana play-off’un iki sürpriz performansından birine imza attı. 5. sıradan geldikleri play-off’da saha avantajları bulunmamasına rağmen deplasmandaki 2 maçı da kazanarak seride müthiş bir avantaj yakaladılar. Artık 2-0 öndeler ve kendi sahalarındaki bu maçı kazanmaları durumunda seriyi süpürerek yarı final biletini kapacaklar. Hubb, Cherry, Dunn gibi etkili kısalara sahipler ama asıl dikkat çekici olan Bartolo ve Waardenburg gibi görev adamlarından yüksek verim almaları. 

Oldenburg normal sezonu 4. sırada bitirerek play-off’a saha avantajı ile başlamıştı ama sahalarındaki iki maçta da üst üste soğuk birer duş aldılar! Son maçta ise 72-73 ile kaybederek bana göre mental dirençlerini de artık kaybettiler. Ludwigsburg’u üst üste 3 kere yeneceklerini pek de inanmıyorlardır artık ki şimdi deplasmanda tamam mı devam mı maçına çıkacaklar. Son maçta Holyfield 15 sayı, 6 ribaund, Russell 13 sayı, 4 asist ve Drechsel 12 sayı, 7 ribaund ile öne çıkan isimlerdi.

Kağıt üstünde hem kadro kalitesi hem de normal sezonu bitirdikleri sıralama anlamında denk güçlerin mücadelesi olarak bekleniyordu ki genelde 4-5 serileri hep çok çekişmeli geçer ama bu seride sürprizler oldu ve bunları yapan ekip Ludwigsburg’du. Rakibini deplasmanda 2 kere yendikten sonra şimdi evlerinde seriyi bitirme şansına sahipler ve burada hata yapmayacaklarını üşünüyorum. Düşük bir farkla da olsa kazanmalarını ve yarı final biletini seriyi süpürerek kapmalarını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-1.5) – 1.43
Hovarda Oranı: MS 1 (-1.5) – 1.62
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Hırvatistan – Polonya İddaa Tahmini 23.06.24

Hazırlık Maçları kapsamında Opatija’da düzenlenen turnuvada ev sahibi Hırvatistan Pazar günü saat 19:30’da Polonya ile …