Anasayfa / Hapoel Jerusalem / Maccabi Ironi Ramat Gan – Hapoel Jerusalem İddaa Tahmini 03.05.24

Maccabi Ironi Ramat Gan – Hapoel Jerusalem İddaa Tahmini 03.05.24

İsrail Winner Ligi kazananlar etabında Maccabi Ironi Ramat Gan Cuma günü saat 14:00’da Hapoel Jerusalem ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet ev sahibi lehine 3.5 handikap belirlemişler. 

Ramat Gan bu sezonunflaş takımlarından birisi. Normal sezonu son 5 maçını üst üste kazanarak kapattılar. Bu sayede 18 galibiyete ulaştılar ve lider Maccabi Tel Aviv’in en yakın takipçisi konumundalar. Ayrıca evlerindeki performanslarına baktığımızda da son 4 maçlarını üst üste kazandıklarını gördük. Son olarak 21 Nisan’da konuk ettikleri Eilat’ı 75-69 ile yenmeyi başarmışlardı. Omot, Jordan Cohen, Mathiang, Ariel takımın öne çıkan isimleri. 

Jerusalem de sezonun sonunu iyi kapattı, son 5 maçlarından 4 tanesini kazandılar. Ancak beklentilerin altında kaldıkları bir gerçek. Çünkü toplamda 14 galibiyette kaldılar ve ikinci sıradaki rakiplerinden 4 galibiyet geride kalmış durumdalar. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 3 maçlarını üst üste kazandıklarını gördük. Son olarak 21 Nisan’da konuk oldukları denk rakipleden Holon’u 7 sayı farkla geçmeyi başarmışlardı. 

İki takım arasında bu sezon oynanan maçlarda Ramat Gan rakibine net olarak üstünlük kurmuştu. 30 Nisan’daki son karşılaşmalarında deplasmanda olmalarına rağmen güçlü rakiplerini 11 sayı farkla geçmişlerdi. Üstelik o maçta McCullum ve Tokoto gibi iki önemli isimden faydalanamamışlardı. Buna rağmen Omot, Mathiang, Ariel, Cohen gibi silahlarla kazanmışlardı. Şimdi kendi sahalarında, taraftarları önünde oynayacaklar ve güçlü rakiplerini bir kez daha yenebilirler tabi ama ben riski azaltmak adına lehlerine açılan handikapı da yanıma alacağım. 

İddaa Oranı: MS 1 (+3.5) – 1.50
Rexbet Oranı: MS 1 (+3.5) – 1.67
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Leones de Ponce – Piratas de Quebradillas İddaa Tahmini 28.05.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Leones de Ponce Salı günü saat 03:00’da Piratas de …