Anasayfa / Franklin Bulls / Manawatu – Franklin Bulls İddaa Tahmini 09.06.24

Manawatu – Franklin Bulls İddaa Tahmini 09.06.24

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Manawatu Pazar günü saat 09:30’da Franklin Bulls ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 ev sahibi lehine 16.5 handikap belirlemişler. 

Manawatu bu sezonun en zayıf halkası konumunda. Çıktıkları 13 maçtan sadece ama sadec 1 galibiyet elde edebildiler… Son 2 maçlarına baktığımızda ise önce evlerinde Otago karşısında beklenenden iyi direnmişler ama savunmada sınıfta kalarak 99 sayı yiyip 11 sayı farkla kaybetmişler, sonra da deplasmanda savunmada dağılmışlar ve 122-88’lik skorla tam 34 sayı fark yemişler, hezimete uğramışlardı…. 

Franklin ise ligin kalbur üstü takımlarından birisi. 12 maçtan 8 tanesini kazandılar ve hedefledikleri gibi ilk 6 yarışının yani play-off potasının içinde yer alıyorlar. Deplasman karnelerine baktığımızda ise üst üste 2 maçlarını kazanırken Hawks’ı 22 sayı ve Southland’ı ise 23 sayı farkla ezip geçtiklerini gördük, dominant performanslar sergilemişlerdi iki maçta da. Muhammad, Scott, Timmins, Skinner, Rusbatch, Kelman-Poto takımın öne çıkan silahları. 

İki takım arasında bir siklet farkı olduğunu net olarak söyleyebiliriz. Manawatu bu sezonun en zayıf, en formsuz takımı. Evlerinde de olsalar son haftalarda bırakın kazanmayı direnmekte bile zorlandıklarını gördük. Franklin ise son 2 deplasman maçında dominant galibiyetler alarak evden uzakta da çıkışını sürdürmüş, sezonun iddialı play-off takımlarından birisi. Bu maçta zayıf rakipleri karşısında sürprize izin vermeyeceklerini, farklı bir şekilde kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-16.5) – 1.68
Best10 Oranı: MS 2 (-16.5) – 1.85
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yeni Zelanda Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Auckland Huskies – Whai İddaa Tahmini 16.06.24

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Auckland Huskies Pazar günü saat 06:00’da Whai ile karşılaşacak. Hem İddaa …