Anasayfa / Canterbury Rams / Manawatu Jets – Canterbury Rams İddaa Tahmini 26.06.21

Manawatu Jets – Canterbury Rams İddaa Tahmini 26.06.21

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Manawatu Jets Cumartesi saat 10:30’da Canterbury Rams ile karşılaşacak. Bets10 ev sahibinin toplam sayı limitini 83.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Jets 13 maçın ardından sadece 3 galibiyet alabildi ve ligin zayıf halkalarından biri konumundalar. Aslında sezon ortalamaları 90 sayı ama son haftalarda skor üretimi konusunda ciddi sorunlar yaşıyorlar. Son 3 maçlarından ikisinde güçlü rakipler karşısında bunu daha net görmüştük; Saints’e karşı 77 ve Hawks’a karşı ise sadece 61 sayı üretebilmişlerdi ki bu maç kendi sahalarındaydı. Knight 20 sayı ve Bezzant 16 sayı ile takımlarını aytakta tutmaya çalışan isimlerdi o maçta.

Rams ise 13 maçtan 7 tanesini kazandı ve ligin orta şekerli takımlarından biri. Öyle ki ilk 4 yarışından sadece 1 galibiyet uzaktalar. Son 2 maçlarını üst üste kazanırken de sezonun genel performansının aksine sert ve disiplinli savunmaları ile öne çıkmışlardı. Önce içerde Mountainairs’i 92-68, sonra da deplasmanda Franklin’i 71-87 ile yenmişlerdi ki biliyorsunuz bu takımlar da Jets gibi ligin alt sıralarında yer alan diğer vasat ekipler konumundalar. 

Gerek son haftalarda ortaya koydukları performanslar gerekse puan sıralaması gereği Rams elbette maçın favorisi. Bununla birlikte onlar son haftalarda iyi savunma yaparken Jets de skor üretiminde zorlanan bir görüntü verdi. Dolayısıyla bu maçta deplasmanda olsalar da savunmadaki disiplin ve sertlikten ödün vermeyeceklerini, Jets’i düşük skorlarda tutarak yeneceklerini tahmin ediyorum. Alternatif olarak da Rams’in handikaplı galibiyetlerine yönelebilirsiniz. 

İddaa Oranı: – 
Bets10 Oranı: EvSahibi ALT (83.5) – 1.66
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

yunanistan ligi basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

AEK – Aris İddaa Tahmini 23.10.21

Yunanistan Ligi 4. hafta mücadelesinde AEK Cumartesi saat 20:00’da Aris ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …