Anasayfa / Bakken Bears / Manisa BBSK – Bakken Bears İddaa Tahmini 08.11.23

Manisa BBSK – Bakken Bears İddaa Tahmini 08.11.23

FIBA Europe Cup E grubu 3. maçında temsilcimiz Manisa BBSK Çarşamba günü saat 19:00’da Bakken Bears ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 14.5 handikap belirlemişler. 

Temsilcimiz üst üste 2 maçını kazandıktan sonra geçen hafta Portekiz deplasmanında zorlu yolculuğun da yan etkileriyle beraber 84-67’lik skorla farklı bir yenilgi almış ve grup liderliğini zora sokmuştu. Artık Porto’nun yenilmesini bekleyeceğiz ve biz hata yapmadan onları Manisa’daki maçta en az 18 sayı farkla geçmeye çalışacağız… Diğer yandan Manisa ekibi haftasonu BSL sahnesinde zorlu Beşiktaş deplasmanında iyi direnmiş ama sonunu getirememiş ve 3 sayı farkla kaybetmişti. Ayrıca o maçta Russell’ı da sakatlığa kurban verdiler, Roberson gibi o da en az 2 ay sahalardan uzak kalacak, yani bu maça 4 yabancı ile çıkabileceğiz…

Danimarka ekibi ise gruptaki ilk 3 maçını kaybetti ve bu maça tamam mı deva mı parolasıyla çıkacaklar, kazanmaları durumunda grup ikinciliği için az da olsa şansları devam edecek. Kaybederlerse kalan 2 maça formalite için çıkacaklar… Son deplasman maçlarında lider Porto karşısında beklenenden iyi direnmişler ama güçleri yetmemiş ve 11 sayı farkla kaybetmişlerdi. O maçta Parsons 21 sayı ve Knudsen 15 sayı, 5 ribaund ile direnen başlıca isimlerdi.

İki takım 18 Ekim’deki ilk maçta Danimarka’da karşılaşmışlar ve Bakken tam kadro olan temsilcimizi zorlamış ama 6 sayı farkla kazanmayı bilmiştik. Bu kez hem Roberson hem de Russell’dan yoksun olacağımız için Cruz’un omuzlarına çok yük binecek. Danimarka ekibinin de son şansı olacağı için ekstra bir direnç sergilemeleri sürpriz olmaz. Kazanacağımızı ama kolay bir maç olmayacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+14.5) – 1.65
intobet Oranı: MS 2 (+14.5) – 1.86
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Houston Rockets – Oklahoma City Thunder İddaa Tahmini 07.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Houston Rockets Perşembe günü saat 04:00’da Oklahoma City Thunder ile karşılaşacak. …