Anasayfa / FC Barcelona / Manresa – FC Barcelona İddaa Tahmini 11.02.24

Manresa – FC Barcelona İddaa Tahmini 11.02.24

İspanya Liga Endesa 22. hafta mücadelesinde Manresa Pazar günü saat 20:30’da FC Barcelona ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 166.5 olarak açıklamışlar. 

Koç Martinez’in öğrencileri bu sezon Avrupa’da yer almıyorlar ve ligde ise 12 galibiyet toplayarak hedefledikleri play-off potasına girmiş durumdalar. Ayrıca son 3 maçlarını üst üste kazandıklarını gördük, formda bir dönemdeler. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 3 maçtan ikisinde sonuçlardan bağımsız olarak bize yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izlettiklerini gördük. Sırasıyla 191 ve 172 sayı üretilmişti o maçlarda. 

Barça ise 14 galibiyetl toplayabildi şuana kadar ve beklentilerin altında kaldılar… Çünkü ikinci sıradaki Malaga’dan 4 adım geride kalmış durumdalar. Üst üste 4 maçlarını kazandıktan sonra geçen hafta Valencia’ya evlerinde olmalarına rağmen kaybetmişler, güzel seriye son vermek zorunda kalmışlardı. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 3 maçtan ikisnde sonuçlardan bağımsız olarak bize yüksek skorlar izletmişlerdi, sırasıyla 162 ve 163 sayı üretilmişti o maçlarda.

Barça bir Euroleague takımı sonuçta ve hem orada hem de Endesa’da şampiyonluk parolası ile kurulmuş, bu hedefte yola devam eden bir takım. Ancak yorucu bir fikstürleri var ve bu nedenle deplasmanda zaman zaman hatalar yapabiliyorlar. Handikap seçeneklerini almamamdaki neden bu. Diğer yandan Manresa tempoyu seven ve savunması yumuşak kalan bir takım, atarak Barça’ya direnmeye çalışacaktır. Bu durumun da skoru yükselteceğini söyleyebiliriz. İki takımın da hücum performanslarına güveniyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (166.5) – 1.49
intobet Oranı: ÜST (166.5) – 1.67
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Fransa Pro A Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Le Portel – Chalon Saone İddaa Tahmini 02.03.24

Fransa Betclic ELITE Pro A 24. hafta mücadelesinde Le Portel Cumartesi günü saat 20:30’da Chalon …