Güncel
Anasayfa / Gran Canaria / Manresa – Gran Canaria İddaa Tahmini 16.03.24

Manresa – Gran Canaria İddaa Tahmini 16.03.24

İspanya Liga Endesa 25. hafta mücadelesinde Manresa Cumartesi günü saat 22:45’de Gran Canaria ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 165.5 olarak açıklamışlar. 

Koç Martinez’in öğrencileri son 3 maçlarından ikisini kaybettiler ve bu nedenel de 13 galibiyette kaldılar. Ancak halen play-off iddiaları sürüyor, yarıştan sadece 1 adım uzaktalar. Diğer yandan son 3 maçlarına baktığımızda sonuçlardan bağımsız olarak ortak noktanın yüksek tempo ve bol skor olduğunu görebiliriz, o maçlarda bize sırasıyla 193, 171 ve 164 sayı izletmişlerdi. Devin Robinson, Badio, Steibergs, Mawugbe, Brandon Taylor, Travante Williams gibi değerli silahlara sahipler. 

Koç Lakovic yönetimindeki Granca ise EuroCup sahnesinde temsilcimiz Beşiktaş’a evinde yenilerek play-off’da turnuvaya veda etse de Endesa’da ise işler yolunda gidiyor, son 5 maçlarından 4 tanesini kazandılar ve bu sayede de 16 galibiyete ulaşarak kendilerine hedefledikleri gibi 4. sırada yer buldular. Kupa, lig ve EuroCup’da çıktıkları son 4 maçlarına baktığımızda ise ortak noktanın yüksek skorlu mücadeleler olduğunu görebiliriz, sırasıyla 170, 178 ve 196 sayı çıkmıştı o maçlarda. 

Manresa adına play-off yarışı için Granca adına da ilk 4 yarışı için kritik bir maç olacak. İki takımın da farklı hedefleri var ama bu ortak nokta bu maçta kazanmak için ekstra konsantre olacakları. Diğer yandan iki takımın da son dönemde tempolu oynadıklarını ve yüksek skorlara rahat çıkabildiklerini biliyoruz. Bu maçta da savunmada sertlik ortaya koyamayacaklarını düşünüyorum, daha iyi hücum edenin kazanacağı bir maç bekliyorum. Bu nedenle de öncelikli tercihim toplam baremden üst seçeneği. 

İddaa Oranı: ÜST (165.5) – 1.49
intobet Oranı: ÜST (165.5) – 1.65
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

Tenerife – Bilbao İddaa Tahmini 13.04.24

İspanya Liga Endesa 29. hafta mücadelesinde Tenerife Cumartesi günü saat 21:45’de Bilbao ile karşılaşacak. Hem …