Anasayfa / İddaa Tahminleri / Marinos – Piratas de La Guaira İddaa Tahmini 07.06.24

Marinos – Piratas de La Guaira İddaa Tahmini 07.06.24

Venezüela Ligi 2. grup mücadelesinde Marinos Cuma günü saat 02:00’da Piratas de La Guaira ile karşılaşacak. Betroad misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Marinos grubun iddialı takımlarından birisi. Nitekim son 4 maçlarından 3 tanesini kazandılar ve bu sayede de 10 galibiyete ulaşarak zirve yarışında Cocodrilos ile mücadelelerini sürdürüyorlar. Evlerindeki performanslarına baktığımızda ise son 3 maçlarından ikisinde galibiyet çıkardıklarını gördük, önce Diablos’u 6 sayı sonra da Centauros’u 13 sayı farkla fazla zorlanmadan yenmeyi bilmişlerdi. 

Guaira ise son dönemde toparlanma sinyalleri vermiş olsa da 13 maçtan 8 galibiyet toplayabildiler ve zirve yarışından 2 adım gerideler. Deplasman karnelerine baktığımızda ise son 2 maçlarında Cocodrilos’a 9 sayı farkla kaybettiklerini, Guaiqueries’i ise zor da olsa 4 sayı farkla yendiklerini gördük. O maçta Griffin 16 sayı, 7 ribaund, Suero 16 sayı, 6 ribaund ve Williams 16 sayı, 6 ribaund ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. 

İki takım son olarak 7 Mayıs’da karşılaşmışlar ve Marinos deplasmanda olmasına rağmen rakibini 3 sayı farkla yenmeyi başarmıştı. Şimdi evlerinde olmanın avantajına sahipler ki son dönemde rakiplerine göre daha formda daha diri oldukları da bir gerçek. Dolayısıyla bu maçta da deplasman olduğu gibi kazanan taraf olacaklarını, düşük handikapı geçmekte de zorlanmayacaklarını öngörüyorum. 

İddaa Oranı: –
Betroad Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.65
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Endonezya Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

West Bandits – Dewa United İddaa Tahmini 16.06.24

Endonezya Ligi mücadelesinde West Bandits Pazar günü saat 16:00’da Dewa United ile karşılaşacak. Hem İddaa …