Anasayfa / Avustralya Ligi / Melbourne United – Tasmania JackJumpers İddaa Tahmini 28.04.22

Melbourne United – Tasmania JackJumpers İddaa Tahmini 28.04.22

Avustralya Ligi yarı final serisi ilk maçında Melbourne United Perşembe saat 12:30’da Tasmania Jackjumpers ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin toplam sayı limitini 85.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 86.5 olarak belirlemiş.

Melbourne normal sezonu lider olarak tamamladı ve final serisi de dahil ev sahibi avantajına sahip olacak. Normal sezon istatistiklerine baktığımızda burada evlerindeki 14 maçtan 9 tanesini kazanabildiklerini gördük. Bu maçlarda üretim konusunda hep iyi bir performans sergilediler ve rakip potalara ortalama 91 sayı gönderdiler. Evlerindeki son maçlarında da bu paralelde Taipans’ı 92-80 ile geçmeyi bilmişlerdi. Takımın hücumdaki bu etkili performansına liderlik eden isimler ise Lual-Acuil (16.6 sayı), Goulding (15.2 sayı) ve Agada (12.0 sayı).

Normal sezonu 4. sırada bitirerek NBL’deki ilk sezonunda yarı final bileti kapan Tasmania’nın deplasman karnesine baktığımızda ise 14 maçtan 9 tanesini kazanabildiklerini görmüştük ki son 5 maçlarının tamamını kazandılar evden uzakta. Deplasman maçlarındaki savunma performansları ise vasat seviyede diyebiliriz, ortalama 81 sayı görüyorlar potalarında. Son 2 deplasman maçlarına baktığımızda Breakers’dan 86 ve Melbourne kentinin diğer takımı Phoenix’den 80 sayı yemişler ama yine de kazanmışlardı. 

İki takım arasında net bir kalite ve esas tecrübe farkı var. Melbourne tecrübeli yerli oyuncuları bulunan özel bir kadro ve evlerinde oynamanın da avantajına sahipler 2 galibiyet alanın kazanacağı bu seride. İkinci maç deplasmanda olacağı için bu maçı kazanmak zorundalar ki avantajlarını koruyabilsinler. Bunu yapabilmek için de kendi oyunlarından, tarzlarından vazgemeyeceklerini, Lual-Acuil, Agada, Goulding üçlüsünün liderliğinde 85 baremini rahat geçerek, yani hücumda etkin bir oyun sergileyerek kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (85.5) – 1.50
Bets10 Oranı: EvSahibi ÜST (86.5) – 1.82
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Vaqueros de Bayamon – San German İddaa Tahmini 19.08.22

Porto Riko Ligi final serisi 5. maçında Vaqueros de Bayamon Cuma günü saat 03:00’da San …