Anasayfa / Brooklyn Nets / Memphis Grizzlies – Brooklyn Nets İddaa Tahmini (2) 10.08.21

Memphis Grizzlies – Brooklyn Nets İddaa Tahmini (2) 10.08.21

NBA Yaz Ligi Las Vegas ayağında Memphis Grizzlies Salı saat 00:00’da Brooklyn Nets ile karşılaşacak. İddaa Memphis’in galibiyeti için 1.44 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.61 olarak belirlemiş. 

Grizzlies yaz liginin Utah ayağında 3 maç yaptı ve Utah’ın Blue takımını 65-104 ve Spurs’u 82-77 ile geçerken Utah’ın diğer takımı White’a ise 94-75 ile yenilmekten kurtulamadı. Oradaki maçlarda Desmond Bane, Shaq Buchanan, Xavier Tillman ve Keaton Wallace gibi isimler takımlarını sırtlamışlardı. Şimdi Las Vegas’taki maçlarda bu isimlerin yanı sıra Ziaire Wiliams, Oliver Sarr, Aldama, Killian Tillie’den iyi katkı alabileceklerini düşünüyorum. Genç ve yüksek potansiyelli bir kadro olduklarını göstermişlerdi Salt Lake City’deki maçlarda.

Nets ise yaz ligine bu maçla start verecek. Bu nedenle öncelikle kadrolarına bir göz atalım. 27. sıradan seçtikleri Cam Thomas burada çok şey bekledikleri isimlerden birisi, 2011 draftının 8. numarası Brandon Knight da bir sezon aradan sonra burada basketbola dönecek. 2. turda yaptıkları 3 seçim, Kessler Edwards, Marcus Zegarowski ve RaiQuan Gray de burada kendilerini göstererek kontrat kapmaya çalışacak çaylaklar arasında yer alıyorlar. Ayrıca draft edilmeyen yüksek potansiyelli bir isim olan David Duke da Nets kadrosunda yer alıyor.

Grizzlies rakibine göre çok daha hazır durumda. Salt Lake, Utah ayağında 3 maç yaptılar ve ikisini kazandılar. Adaptasyon sürecini tamamladıkları gibi kazanma alışkanlığı da yakaladılar. Karşılarında her ne kadar potansiyelli ve tehlikeli bir rakip olsa da daha fazla maç yapan ve daha hazır durumda olan oyunculardan kurulu kadrolarıyla henüz yeni ısınacak olan Nets’e karşı sorun yaşamayacaklarını, galibiyetle yola devam edeceklerini tahmin ediyorum.

İddaa Oranı: MS 1 – 1.44
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.61
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Mitteldeutscher – MLP Academics Heidelberg İddaa Tahmini 25.09.21

Almanya easyCredit BBL açılış haftasında Mitteldeutscher Cumartesi saat 19:00’da MLP Academics Heidelberg ile karşılaşacak. Hem …