Anasayfa / Barangay Ginebra / Meralco – Barangay Ginebra İddaa Tahmini 26.05.24

Meralco – Barangay Ginebra İddaa Tahmini 26.05.24

Filipinler Ligi yarı final serisi 5. maçında Meralco Pazar günü saat 13:15’de Barangay Ginebra ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de intobet ev sahibi lehine 4.5 handikap belirlemişler. 

Meralco normal sezonu 3. sırada bitirdiği için seriye dezavantajlı başlamıştı ki ilk maçta evlerinde kaybederek rakibin avantajını daha da arttırmasına engel olamadılar… İkinci maçı deplasmanda kazansalar da diğer maçlarda ev sahibi takımların galibiyeti paylaşmasıyla saha avantajını rakipten alamadılar. Dolayısıyla bu maçı kazansalar bile sonraki maç yine depalsmanda olacaklar. 

Normal sezonu 2. sırada bitiren Ginebra ise seriye saha avantajıyla başlamıştı ki ilk maçı da deplasmanda kazanarak ekstra bir avantaj yakaladılar. Sonrasında evlerinde kaybettiler ve seri 1-1 oldu. Ardından iki takım da evinde hata yapmadı, eşitlik 2-2 devam etmiş oldu. Halen saha avantajına sahipler ve bu maçı kaybetseler de gerekmesi durumunda 7. ve son maç yine onların sahasında oynanacak. 

İki takım da serinin ilk 2 maçında birbirlerini deplasmanda yenerek denk güçlerin kapışmasını izleyeceğimizi göstermiş oldular. Meralco ev sahibi olarak serinin en kritik maçına çıkacak ki bu maçı yenseler de kaybetseler de bir daha evlerine dönemeyecekler. Bu nedenle en azından burada kaybederek bir deplasman galibiyetinin final bileti için yetmesine çalışacaklar. Bu motivasyonla ve taraftar desteği ile kolay lokma olmayacaklarını öngörüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (+4.5) – 1.56
intobet Oranı: MS 1 (+4.5) – 1.75
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 23.06.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Piratas de Quebradillas Pazar günü saat 03:00’da Capitanes de …