Anasayfa / Cangrejeros / Mets de Guaynabo – Cangrejeros İddaa Tahmini 02.06.22

Mets de Guaynabo – Cangrejeros İddaa Tahmini 02.06.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Mets de Guaynabo Perşembe saat 03:00’da Cangrejeros ile karşılaşacak. Rexbet toplam sayı limitini 179.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Son şampiyon Guaynabo şuana kadar beklentileri karşılayabilmiş değil. 18 maçtan sadece 8 tanesini kazanabildiler ve kendilerine B grubunda 4. sırada yer bulabildiler. Ancak son 3 maçlarından ikisini kazanarak iyi durumda olduklarını gösterdiler, toparlanma sinyalleri verdiler diyebiliriz. Bununla beraber evlerindeki son 5 maça baktığımızda sonuç olarak pek istediklerini alamamış olsalar da bizlere yüksek tempolu, bol skorlu maçlar izlettiklerini söylemek lazım. Bu maçlardan 4 tanesinde sırasıyla 188, 212, 226 ve 232 sayı üretilmişti. 

Cangrejeros ise 19 maçtan 10 galibiyet çıkardı ve rakibiyle aynı grupta 2. sırada yer aldı. Onlar da son 4 maçlarından 3 tanesini kazandılar, keyifler yerinde diyebiliriz. Son 2 maçlarını üst üste galibiyetle kapatırken aynı zamanda bizlere yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler de izletmişlerdi. Sırasıyla 196 ve 214 sayı üretilmişti bu maçlarda. Son deplasman maçlarında Humacao’yu 97-99’luk skorla son nefeste yenmeyi başarmışlardı. 

İki takım arasında aslında kadro kalitesi anlamında kağıt üstünde öyle bariz farklar yok. Ama konu son haftalarda oynanan basketbola ve form grafiğine gelince Cangrejeros bir adım önde görünüyor. Yine de son şampiyon Guaynabo’yu da evinde hafife almamak lazım. Bu nedenlerle de taraf bahsine yönelmeyeceğim. Ama iki takımın da son haftalarda bizlere yüksek tempoda, bol skorlu maçlar izlettiğini biliyoruz ve bu da bizim bir kez daha üst tercihine yönelmemize neden olacak. Karşılıklı olarak 90 sayıları geçmeleri beni şaşırtmaz. 

İddaa Oranı: –
Rexbet Oranı: ÜST (179.5) – 1.88
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Indios de Mayaguez İddaa Tahmini 28.06.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Piratas de Quebradillas Salı günü saat 03:00’da Indios de Mayaguez ile …