Anasayfa / Brooklyn Nets / Miami Heat – Brooklyn Nets İddaa Tahmini 17.11.23

Miami Heat – Brooklyn Nets İddaa Tahmini 17.11.23

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Miami Heat Cuma günü saat 03:30’da Brooklyn Nets ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişler. 

Heat son finalist olarak başladığı sezonun ilk kısmında istediğini alamamıştı ama son 5 maçlarını üst üste kazanarak ne kadar formda olduklarını gösterdiler. Evlerindeki son 2 maçı ise kazanırken zorlandıklarını görrmüştük, zayıf Wizards’ı 7 sayı farkla geçebilmişler ve güçlü Lakers karşısında ise son nefeste 1 sayı ile kazanabilmişlerdi. Butler ve Adebayo takımın liderleri elbette, bu maçta da Herro’dan faydalanamayacaklarını belirtelim. 

Nets ise şuana kadar beklentileri aşmış takımlardan birisi. Son 2 maçlarını üst üste kazandılar ve bu sayede de 11. maçlarında 6. galibiyetlerine ulaştılar. Deplasman karnelerinin de gayet iyi olduğunu belirtelim, son 4 maçlarından 3 tanesini kazandılar. Hornets, Bulls ve buradaki rakipleri Heat yendikleri isimlerdi. Son maçlarında ise konuk ettikleri denk rakiplerden Orlando’yı 124-104 gibi net bir skorla yenmeyi bildiler. Ben Simmons ve Cameron Thomas dışında eksikleri yok. 

Elbette Heat daha kaliteli ve tecrübeli bir kadroya sahip, bu bir gerçek. Ancak Nets de konferansın en dişli takımlarıdan birisi. Bu sezon içerisde dışarıda rakiplere kolay lokma olmadıklarını gösterdiler. Bu maçta da Bridges, Dinwiddier, Cameron Johnson, Walker, Claxton gibi silahlarla güçlü rakipleri karşısında direneceklerini ve handikapta kalacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+5.5) – 1.44
Bets10 Oranı: MS 2 (+5.5) – 1.70
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Golden State Warriors – Portland Trail Blazers İddaa Tahmini 07.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Golden State Warriors Perşembe günü saat 06:00’da Portland Trail Blazers ile …