Anasayfa / Cleveland Cavaliers / Miami Heat – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini 25.03.24

Miami Heat – Cleveland Cavaliers İddaa Tahmini 25.03.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Miami Heat Pazartesi günü saat 01:00’da Cleveland Cavaliers ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 206.5 olarak açıklamışlar. 

Heat son 3 maçtan ikisini kaybetti ve bu nedenle de 38 galibiyette kaldı, play-off potasından 2 adım uzakta yer alıyorlar şuanda. Bu kayıpla geçtikleri 2 maçtaki bir diğer ortak nokta da düşük tempo ve kısır skorlu mücadelelerdi, bize sırasıyla 189 ve 199 sayı izletmişlerdi. Evlerindeki son maçta da Batı’nın güçlü play-off takımlarından Pelicans’a direnememişler, 88-111 gibi farklı bir skorla kaybetmişlerdi. Robinson, Love, Jaquez, Herro gibi önemli silahları kullanamayacaklar bu maçta. 

Cavs da son dönemde formsuz, 4 maçtan 3 tanesini kaybettiler ve bu nedenle de 43 galibiyette kaldılar. İkincilik yarışında Bucks’ın 2 adm gerisine düştükleri gibi alttan gelen 42 galibiyetli Knicks ve Orlando’ya da yakalanmış oldular. Evden uzaktaki son maçlarında konuk oldukları Batı’nın zirve ekiplerinden Wolves’a karşı üretimde sınıfta kalmışlar ve 104-91 gibi farklı bir skorla kaybetmişlerdi. Bu maçta Mitchell, Strus, Wade gibi silahlarını kullanamayacaklar. 

İki takımın hedefleri de sıralamadaki yerleri de farklı ama ellerindeki kadrolar arasında ciddi farklar olduğunu düşünmüyorum. Son maçlarda düşük tempoda, kısır mücadeleler izlettikleri gibi sakatlıklar da skor potansiyellerini aşağı çekmiş durumda. Bu maçta da bir tarafta Robinson, Love, Jaquez, Herro ve diğer tarafta Mitchell ile Strus gibi önemli silahlar yer almayacak. Birbirlerini sert ve fiziksel oyunla 105 sayının altında tutacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ALT (206.5) – 1.45
intobet Oranı: ALT (206.5) – 1.59
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – Orlando Magic İddaa Tahmini 23.04.24

NBA Doğu Konferansı play-off ilk tur serisi ikinci maçında Cleveland Cavaliers Salı günü saat 02:00’da …